NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ KIYI VE DENİZ MÜHENDİSLİĞİ UYGULAMALARINDA VERİ KULLANIMI: BELİRSİZLİKLER, DİKKATSİZLİKLER VE SONUÇLARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 HAZİRAN 2018, CUMA   

2

KIYI VE DENİZ MÜHENDİSLİĞİ UYGULAMALARINDA VERİ KULLANIMI: BELİRSİZLİKLER, DİKKATSİZLİKLER VE SONUÇLARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 26.05.2017   Güncellenme Zamanı: 26.05.2017 15:56:11  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 26.05.2017 15:50:44

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından Mayıs ayı perşembe seminerlerinin sonuncusu olan “Kıyı ve Deniz Mühendisliği Uygulamalarında Veri Kullanımı: Belirsizlikler, Dikkatsizlikler ve Sonuçları” semineri 25 Mayıs 2017 tarihinde İMO KKM Rüştü Özal salonunda gerçekleştirildi.

"Kıyı ve Deniz Mühendisliği Uygulamalarında Veri Kullanımı: Belirsizlikler, Dikkatsizlikler ve Sonuçları" Semineri 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından Mayıs ayı perşembe seminerlerinin sonuncusu olan "Kıyı ve Deniz Mühendisliği Uygulamalarında Veri Kullanımı: Belirsizlikler, Dikkatsizlikler ve Sonuçları" semineri 25 Mayıs 2017 tarihinde İMO KKM Rüştü Özal salonunda gerçekleştirildi. 

20 kişinin takip ettiği semineri Yrd. Doç. Dr. Gülizar ÖZYURT TARAKCIOĞLU sundu. TARAKCIOĞLU seminere katılanlara "Kıyı ve Deniz Mühendisliği Uygulamalarında Kullanılan Başlıca Veriler: Rüzgâr, Dalga, Batimetre, Su Seviyesi , Veri Kaynakları: Güvenilirlik ve Süreklilik Sorunları ,Önişleme Aşamaları, Gözden Kaçan Detaylar ve Belirsizlikler ve Tasarıma ve Uygulamaya Etkiler: Açık Deniz Rüzgâr Enerjisi, Tasarım Dalgası, Ekonomik Sonuçlar " başlıklarında bilgiler verdi. Seminer sonunda soru-cevap bölümü sonrası İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Başak Budak katkılarından ötürü Gülizar ÖZYURT TARAKCIOĞLU `a plaket verdi.


Okunma Sayısı: 115

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır