NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ TMMOB ADALET YÜRÜYÜŞÜNE KATILDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 NİSAN 2018, SALI   

25

TMMOB ADALET YÜRÜYÜŞÜNE KATILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 23.06.2017   Güncellenme Zamanı: 23.06.2017 17:58:47  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 23.06.2017 17:48:57

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği, 22 Haziran 2017 Perşembe günü, Ankara`dan İstanbul`a uzanan Adalet Yürüyüşüne katıldı.


TMMOB ADALET YÜRÜYÜŞÜNE KATILDI

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği, 22 Haziran 2017 Perşembe günü, Ankara`dan İstanbul`a uzanan Adalet Yürüyüşüne katıldı.

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TMMOB`ye bağlı Odaların Yönetim Kurulları ve Başkanları ile Şube Yönetim Kurulu Üyelerinin, şube yönetim kurulu başkanımız Selim Tulumtaş ve yönetim kurulu üyelerimiz Ufuk Yurtoğulları, Koray Kadaş ve şube çalışanlarımız Mahir Kaygusuz ve Emre Ayduğan`ın yer aldığı yürüyüşe yüzlerce mühendis, mimar ve şehir plancısı katıldı.

TMMOB, yürüyüşün 8. gününde, Gerede çıkışında Adalet Yürüyüşüne dahil oldu.Yürüyüşe baretleri ve adalet tişörtleri katılan TMMOB üyeleri "Ülkemiz, Halkımız ve Geleceğimiz için Adalet" pankartı arkasında yürüdüler.

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kortejin en önünde birlikte yürüdü. Yoğun yağış ve soğuk havaya rağmen süren yürüyüş günün son durağında verilen mola ile tamamlandı.

Şair Dertli Parkında verilen mola yerinde konuşmalar yapıldı ve yürüyüşe destek veren sanatçıların müzik dinletisi gerçekleştirildi.


Okunma Sayısı: 69

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır