NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ SİLİNDİRLE SIKIŞTIRILMIŞ BETON YOLLAR VE TÜRKİYE UYGULAMALARI SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 TEMMUZ 2018, PERŞEMBE   

19

SİLİNDİRLE SIKIŞTIRILMIŞ BETON YOLLAR VE TÜRKİYE UYGULAMALARI SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 15.09.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 04.10.2017 11:05:04  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından Eylül ayı perşembe seminerlerinin ilki olan “Silindirle Sıkıştırılmış Beton Yollar ve Türkiye Uygulamaları” semineri 14 Eylül 2017 tarihinde İMO KKM Rüştü Özal salonunda gerçekleştirildi.

"Silindirle Sıkıştırılmış Beton Yollar ve Türkiye Uygulamaları" Semineri

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından Eylül ayı perşembe seminerlerinin ilki olan " Silindirle Sıkıştırılmış Beton Yollar ve Türkiye Uygulamaları" semineri 14 Eylül 2017 tarihinde İMO KKM Rüştü Özal salonunda gerçekleştirildi.

40 kişinin takip ettiği semineri Dr. İsmail Özgür YAMAN sundu. Yaman seminere katılanlara " Esnek ve Rijit Üstyapılar ile Türkiye`de Mevcut Rijit Üstyapıların Durumu, Silindirle Sıkıştırılmış Beton Yollar ve  Türkiye`de Silindirle Sıkıştırılmış Beton Yol Uygulamaları " hakkında bilgiler verdi. Seminer sonunda soru-cevap bölümü sonrası İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Okan Çağrı BOZKURT katkılarından ötürü  İsmail Özgür YAMAN `a plaket verdi.


Okunma Sayısı: 134

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır