NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ genç-İMO TEMSİLCİLER TOPLANTISI YAPILDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

13 ARALIK 2018, PERŞEMBE   

6

genç-İMO TEMSİLCİLER TOPLANTISI YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 18.12.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 18.12.2017 14:29:02  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 18.12.2017 14:21:21

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından düzenlenen ve hinterlandında bulunan tüm temsilciliklerin katıldığı genç-İMO Ankara Şube temsilciler toplantısı 16 Aralık 2017 Cumartesi günü gerçekleştirildi

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından düzenlenen ve hinterlandında bulunan tüm temsilciliklerin katıldığı genç-İMO Ankara Şube temsilciler toplantısı 16 Aralık 2017 Cumartesi günü gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Tulumtaş gerçekleştirdi. Tulumtaş,  güçlü bir genç-İMO örgütlenmesine ihtiyaç olduğunu ve bunun için yönetim kurulu olarak ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Açılış konuşmasından sonra İMO Ankara Şubesi Eğitim Koordinatörü Mahir Kaygusuz "İmo nedir?" sunumunu, Araştırma Görevlisi Ozan Yılmaz "genç-İMO" sunumunu yaptı ve genç-İMO Ankara Şube faaliyet raporunu sundu .

Sunumların ardında 10. Dönem genç-İMO Öğrenci Konseyi`nden Onur Aktolun , Tolunay Yılmaz ve Atakan Yasin Atan "Bugün neden genç-İMO`lu olmalıyız? genç-İMO örgütlülüğüne neden ihtiyaç vardır?" başlıklı konuşmalarını gerçekleştirdiler. Tüm üniversite temsilcilerinin fikirlerini ve düşüncelerini belirttiği forum kısmında İMO Ankara Şubesi`ne görüş, düşünce ve sorular yöneltildi.

Kapanış konuşmasında Yılmaz, yapılması planlanan etkinlikler ve karşılaşılan sıkıntılar hakkında bilgiler verdi ve ardından sorulan sorulara cevap verdi.


Okunma Sayısı: 145

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır