NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ “GELECEK PLANLAMA GÜNܔ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 ŞUBAT 2019, CUMA   

48

“GELECEK PLANLAMA GÜNܔ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 02.05.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 02.05.2018 17:10:13  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 02.05.2018 17:08:02

ODTÜ Yapı Topluluğu ve genç-İMO ODTÜ tarafından ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde düzenlenen ve diğer üniversitelerden de öğrencilerin katıldığı `Gelecek Planlama Günü` etkinliği 26 Nisan Perşembe günü gerçekleştirildi

ODTÜ Yapı Topluluğu ve genç-İMO ODTÜ tarafından ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde düzenlenen ve diğer üniversitelerden de öğrencilerin katıldığı "Gelecek Planlama Günü" etkinliği 26 Nisan Perşembe günü gerçekleştirildi. 

ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Ayşen Ergin ve Dr. Işıkhan Güler`in yanı sıra TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Tulumtaş, Gaz Beton Üreticileri Birliği Genel Sekreteri Gülay Özdemir ile Emrah Alp katıldı. 

Konuşmacıların tecrübelerini aktardığı etkinlikte akademisyenlik, kamu kurumlarında mühendislik, mühendislikte kadın, yeni mezun gözünden şantiye konularına değinildi. 

Ayrıca hem Selim Tulumtaş hem de Işıkhan Güler tarafından İMO ve TMMOB`un mezuniyet sonrası mühendisin hayatındaki önemine vurgu yapıldı.Okunma Sayısı: 66

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır