NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ TED ÜNİVERSİTESİ’NDE İMO VE genç-İMO SUNUMU YAPILDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 MAYIS 2019, PAZAR   

38

TED ÜNİVERSİTESİ’NDE İMO VE genç-İMO SUNUMU YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 12.06.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 12.06.2018 11:32:51  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 12.06.2018 11:32:05

İMO Ankara Şubesi tarafından genç-İMO, öğrenci üye örgütlülüğünü arttırmak için 8 Haziran 2018 TED Üniversitesi’nde genç-İMO sunumu yapıldı. Sunum sonrasında genç-İMO standı açıldı

İMO Ankara Şubesi tarafından genç-İMO, öğrenci üye örgütlülüğünü arttırmak için 8 Haziran 2018 TED Üniversitesi`nde genç-İMO sunumu yapıldı. Sunum sonrasında genç-İMO standı açıldı.

İMO sunumunu İMO Ankara Şubesi Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Murat Çobanoğlu, genç-İMO sunumunu İMO Ankara Şubesi Genç Mühendisler Komisyonu Üyesi Ömer Can Pamuk yaptı. Çobanoğlu, odanın örgütlenme yapısı, yasal durumu, odaya kayıt yaptırmanın ve odanın gerekliliği, mühendisliğin ne olduğu, Mühendislik Yemini ve mühendislik etiği ilkeleri ile ilgili bilgiler verdi.

Ömer Can Pamuk, sunumda genç-İMO ve genç-İMO etkinlikleri hakkında bilgiler vererek, genç-İMO örgütlülüğünün önemine değindi.

İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Ozan Yılmaz ve TED Üniversitesi genç-İMO üniversite ve sınıf temsilcilerinin de bulunduğu stantta öğrencilerin sosyal, kültürel ve akademik gelişimlerine katkıda bulunmak için yapılan oda faaliyetleri anlatıldı, İMO ve genç-İMO hakkında bilgiler verilip öğrenci üye kaydı alındı. Okunma Sayısı: 120

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır