NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ YAPI BİLGİ MODELLEMESİ (BIM) SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

17 ŞUBAT 2020, PAZARTESİ   

45

YAPI BİLGİ MODELLEMESİ (BIM) SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 18.04.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 19.04.2019 09:18:38  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 18.04.2019 09:57:14

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından dünyada ve ülkemizde kullanımı hızla artmakta olan Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) konusuna eğilmek üzere düzenlenecek olan söyleşilerin ilki 17 Nisan 2019 Çarşamba günü İMO Ankara Şubesinde gerçekleştirildi

 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından dünyada ve ülkemizde kullanımı hızla artmakta olan Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) konusuna eğilmek üzere düzenlenecek olan söyleşilerin ilki 17 Nisan 2019 Çarşamba günü İMO KKM Rüştü Özal Salonunda gerçekleştirildi.

İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Koray Kadaş`ın açılış konuşmasıyla başlayan söyleşinin moderatörlüğünü İnş. Müh. Başak Budak yaptı.  BIM hakkında bilgi sahibi olmak, proje yönetiminde sağladığı faydaları irdelemek ve örnek projeleri görmek için düzenlenen söyleşilerin ilkinde, Yük. İnş. Müh. Kartal Altunlu tarafından ‘Yapı Bilgi Modellemesi ve Dijitalleşme, Küresel Ölçekte BIM Kullanımı, Dünyada BIM`in Güncel Durumu, BIM Adaptasyonu ve Kullanılan Programlar` başlıklarında bilgiler verildi. 93 kişinin katıldığı söyleşi, soru-cevap kısmıyla sona erdi.

Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) Söyleşileri düzenli aralıklarla devam edecek olup, bu alanda bilgi edinmek ve/veya paylaşmak isteyen tüm üyelerimiz ücretsiz olarak gerçekleştirilecek söyleşilere davetlidir.

 


Okunma Sayısı: 211

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.