NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ DOĞAL AFETLER VE KIYI YAPILARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 EYLÜL 2019, ÇARŞAMBA   

34

DOĞAL AFETLER VE KIYI YAPILARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 24.05.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 24.05.2019 14:11:49  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 24.05.2019 14:03:27

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 23 Mayıs 2019 Perşembe günü “Doğal Afetler ve Kıyı Yapıları Semineri” düzenlendi

 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 23 Mayıs 2019 Perşembe günü "Doğal Afetler ve Kıyı Yapıları Semineri" düzenlendi. İMO KKM Rüştü Özal Salonunda gerçekleşen seminere 32 kişi katıldı.

Açılış konuşmasını İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi İzem Çetinkaya`nın yaptığı semineri Prof. Dr. Ahmet Cevdet Yalçıner verdi. Yalçıner seminerde, "Denizler ve Doğal Afetler, Fırtınalar, Kasırgalar, Tsunamiler, Ender Dalgalar, Soluğan Dalgalar, Salınımlar, İklim Değişikliği ve Afetlerdeki Değişimler, İnsanlar ve Kıyılar, Kıyılar, Kıyı Yapıları ve İnşaat Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği ve Afetler, Afetlere Karşı Yapısal ve Sosyal Dayanıklılık" başlıklarında bilgiler verdi. ODTÜ İnşaat Mühendisliği Kıyı Liman Laboratuvarından Araştırma Görevlisi Gözde Güney Doğan da sunuma katkı sundu.

İMO Ankara Şubesi tarafından Ahmet Cevdet Yalçıner adına ODTÜ Mezunlar Derneği`ne ceviz fidanı hediye edildi. İMO Ankara Şubesi Proje Yöneticisi Buket Çelik`in Ahmet Cevdet Yalçıner`e fidan dikim belgesi vermesinin ardından seminer, soru-cevap bölümüyle sona erdi.

 


Okunma Sayısı: 58

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır