NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ GENÇ MÜHENDİSLER KAMPI GERÇEKLEŞTİRİLDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

29 OCAK 2020, ÇARŞAMBA   

50

GENÇ MÜHENDİSLER KAMPI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 27.08.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 27.08.2019 17:38:50  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 27.08.2019 16:41:30

İMO Ankara Şubesi Genç Mühendisler Komisyonu tarafından 23-25 Ağustos 2019 tarihlerinde Ankara Kızılcahamam’da `Genç Mühendisler Kampı` düzenlendi. Kampa 45 kişi katıldı.

 

İMO Ankara Şubesi Genç Mühendisler Komisyonu tarafından 23-25 Ağustos 2019 tarihlerinde Ankara Kızılcahamam`da  "Genç Mühendisler Kampı" düzenlendi. Kampa 45 kişi katıldı.

0-3 yıllık mühendislerin katıldığı kampta iki gün boyunca mesleki ve toplumsal içerikli söyleşiler, atölyeler ve forum gerçekleştirildi.

Kampın ilk günü İMO Ankara Şubesi önünden kaldırılan araçlarla kamp yerine ulaşıldıktan sonra farkındalık atölyesi ile başladı

2. gün sabah Tamer Özşeker`in eğitmenliğinde sabah sporu ile güne başlandı. Kahvaltının ardından "Tanışma Toplantısı" yapıldı ve "Buz Kırıcı Oyunlar" oynandı. Öğle yemeğinden sonra atölyeler yapıldı. Kampta, "İnsan Tombalası Etkinliği"  Tamer Özşeker`in eğitmenliğinde ve Tiyatro atölyesi Oksal Güracar`ın eğitmenliğinde gerçekleştirildi.

Atölyelerin ardından TMMOB eski Başkanı Mehmet Soğancı, TMMOB 2. Başkanı Selçuk Uluata ve  Dr Taylan Ulaş Evcimen`in  yer aldığı "Türkiye`de Mühendislik ve TMMOB`nin Mühendisliğe Bakışı" söyleşisi gerçekleştirildi.  

Serbest zaman ve akşam yemeğinin ardından ilerleyen saatlerde Genç Mühendisler Forumu düzenlendi. Forumda genç mühendislerin sorunları, işkolundaki sıkıntılar ve Oda faaliyetleri tartışıldı.

Forum bitiminde kamp ateşi yakıldı. Kamp ateşinin çevresinde müzikle birlikte katılımcılar keyifli saatler geçirdi.

Kamp, öğle yemeğinin ve serbest zamanın ardından sona erdi. Okunma Sayısı: 222

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır