NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ BETONDAN BEKLENİLEN ÖZELLİKLER VE BU ÖZELLİKLERE ETKİ EDEN FAKTÖRLER SEMİNERİ DÜZENLENDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

26 ŞUBAT 2020, ÇARŞAMBA   

38

BETONDAN BEKLENİLEN ÖZELLİKLER VE BU ÖZELLİKLERE ETKİ EDEN FAKTÖRLER SEMİNERİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 04.10.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 04.10.2019 11:54:08  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 04.10.2019 09:57:53

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 03 Ekim 2019 Perşembe günü Rüştü Özal Salonunda `Betondan Beklenilen Özellikler ve Bu Özelliklere Etki Eden Faktörler Semineri` düzenlendi

 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 03 Ekim 2019 Perşembe günü Rüştü Özal Salonunda "Betondan Beklenilen Özellikler ve Bu Özelliklere Etki Eden Faktörler Semineri" düzenlendi. Seminere 98 kişi katıldı.

Açılış konuşmasını İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi İzem Çetinkaya`nın yaptığı semineri Doç. Dr. Osman Şimşek verdi. Şimşek seminerde, "Betondan Beklenilen Özellikler; İşlenebilme, Basınç Dayanımı, Dayanıklılık (Durabilite), Aşınma ve Çarpmaya Karşı Mukavemet, Permeabilite (Geçirimlilik), Hacim Değişimi (Rötre), Elastisite, Beton Özelliklerine Etki Eden Faktörler; Çimentonun Etkisi, Agreganın Etkisi, Suyun ve Havanın Etkisi, Su/Çimento Oranı (S/Ç), Betonun Taşınması Döküm ve Bakım Kuralları, Betonun Korunması ve Kür" hakkında bilgiler verdi.

İMO Ankara Şubesi tarafından Osman Şimşek adına TEMA Vakfı`na ağaç fidanı hediye edildi. İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi İzem Çetinkaya`nın Osman Şimşek`e fidan dikim belgesi vermesinin ardından seminer, soru-cevap bölümüyle sona erdi.

 


Okunma Sayısı: 150

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.