TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ KRATOS MAKRO VE MİKRO SENTETİK FİBER DONATILARI İLE BETON GÜÇLENDİRME UYGULAMALARI ÜRÜN TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

05 HAZİRAN 2020, CUMA   

39

KRATOS MAKRO VE MİKRO SENTETİK FİBER DONATILARI İLE BETON GÜÇLENDİRME UYGULAMALARI ÜRÜN TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 18.11.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 18.11.2019 14:18:06  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 18.11.2019 13:44:39

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 15 Kasım 2019 Cuma günü İMO KKM Rüştü Özal Salonunda “KraTos Makro ve Mikro Sentetik Fiber Donatıları ile Beton Güçlendirme Uygulamaları Ürün Tanıtım Semineri” düzenlendi

 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 15 Kasım 2019 Cuma günü İMO KKM Rüştü Özal Salonunda  "KraTos Makro ve Mikro Sentetik Fiber Donatıları ile Beton Güçlendirme Uygulamaları Ürün Tanıtım Semineri" düzenlendi.

İMO Ankara Şubesi Proje Koordinatörü Buket Çelik`in açılış konuşmasıyla başlayan seminere 24 kişi katıldı. KORDSA İnşaat Güçlendirme İş Birimi Satış Yöneticisi Serhat Sarıkaya ve KORDSA İnşaat Güçlendirme İş Birimi Pazarlama ve Satış Müdürü Sebla Demir tarafından verilen seminerde, "KraTos Makro ve Mikro Sentetik Fiber Donatıları ile Beton Güçlendirme Uygulamaları" hakkında bilgiler verdi.

İMO Ankara Şubesi tarafından Serhat Sarıkaya ve Sebla Demir adına TEMA Vakfı`na ağaç fidanı hediye edildi. İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Ozan Yılmaz`ın Sarıkaya ve Demir`e fidan dikim belgesi vermesinin ardından seminer, soru-cevap bölümüyle sona erdi.

 


Okunma Sayısı: 84

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.