TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ genç-İMO TEMSİLCİLER ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

26 MAYIS 2020, SALI   

41

genç-İMO TEMSİLCİLER ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 27.11.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 27.11.2019 14:45:39  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 27.11.2019 14:29:52

İMO Ankara Şubesi tarafından 23-24 Kasım 2019 tarihlerinde İMO KKM Rüştü Özal Salonunda genç-İMO Temsilciler Çalıştayı düzenlendi

 

İMO Ankara Şubesi tarafından 23-24 Kasım 2019 tarihlerinde İMO KKM Rüştü Özal Salonunda genç-İMO Temsilciler Çalıştayı düzenlendi.

Çalıştayın açılış konuşması, İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Özgür Topçu tarafından yapıldı. Topçu konuşmasında, TMMOB ve İMO örgütlülüğünü ve İMO Ankara Şubesinin genç-İMO örgütlülüğüne verdiği önemi anlattı. İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Saim Kaymak ve İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Ozan Yılmaz konuşmalarında, genç-İMO örgütlülüğünün tarihsel sürecini, temsilcilerin görev ve sorumluluklarını, Şubemizin örgütlenme modelini ve Öğrenci Meclisinin yapısı hakkında bilgiler verdi.

Çalıştaya 11. Dönem İMO Ankara Şubesi öğrenci konseylerinde Fatih Erikci, Erdi Leymun, Etkin Şimşek ve Ankara hinterlandında bulunan temsilciler katıldı.

Çalıştayda, genç-İMO Ankara Şubesi Öğrenci Kurulu Sözcüsü Fatih Erikci tarafından genç-İMO Ankara Şubesi Faaliyet Raporu sunuldu ve değerlendirmeler yapıldı. Ankara hinterlandında bulunan üniversitelerin genel durumu üzerine üniversite temsilcileri sunumlar yaptı. genç-İMO öğrenci meclisinin genel yapısı ve işleyişi hakkında bilgiler verildi. Haftasonu yapılacak olan genç-İMO Öğrenci Meclisine götürülecek konular tartışıldı. Dilek ve temenniler görüşüldükten sonra çalıştay sona erdi.

 

 


Okunma Sayısı: 82

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.