TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ GAYRİMENKUL DEĞERLEME BİLİRKİŞİLİK MESLEKİ MEVZUAT EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

26 EYLÜL 2020, CUMARTESİ   

8

GAYRİMENKUL DEĞERLEME BİLİRKİŞİLİK MESLEKİ MEVZUAT EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 10.02.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 14.02.2020 15:22:40  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 14.02.2020 14:26:34

İMO Ankara Şubesi tarafından 8-9 Şubat 2020 tarihleri arasında İMO KKM Rüştü Özal Salonu`nda `Gayrimenkul Değerleme Bilirkişilik Mesleki Mevzuat Eğitimi` düzenlendi

İMO Ankara Şubesi tarafından 8-9 Şubat 2020 tarihleri arasında İMO KKM Rüştü Özal Salonu`nda `Gayrimenkul Değerleme Bilirkişilik Mesleki Mevzuat Eğitimi` düzenlendi. 13 saat süren eğitime 60 kişi katıldı.

İnş. Müh. Erdoğan Balcıoğlu`nun verdiği eğitimde, "Gayrimenkul Mevzuatı, Gayrimenkul Değerleme Esasları, Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi, Arsa(İmar Parseli) Değerleme Uygulamaları, Arazi ve Arsaların Kira ve Ecrimisil Bedellerinin Tespiti ve Uygulamaları, İrtifak Hakkı Bedellerinin Analizi İle Diğer Arazi ve Arsa İşlemleri, Farklı Amaçlarla Konut, Ticari Yapılar ve Tesislerinin Değerlemesi, Konaklama Yapıları ve Tesislerinin Değerlemesi, Sağlık Yapıları ve Tesislerinin Değerlemesi, Eğitim Yapıları ve Tesislerinin Değerlemesi, Endüstri Yapıları ve Tesislerinin Değerlemesi, Tarımsal Yapılar ve Tesislerinin Değerlemesi, Muvakkat(Geçici) ve Metruk Yapıların Değerlemesi, Yapılarda Kira ve Ecri-misil Bedellerinin Tespiti ve Uygulamaları, Ayıplı İmalat ve Tazminat Hesabı, Yapı Hasarı ve İmalat Kusurlarının Analizi ve Değerleme, Enkaz ve Levazım Bedellerinin Analizi, Sınırlı Ayni Hak Tesislerinde Kullanım Bedeli, İşletme Kullanım Süresi, Hak Sahiplerinin Yükümlülüklerinin Tespiti, Ekonomik Ömür Tespiti ve Amortisman Uygulamaları, Tarihi Yapıların Tescili ve Değerleme İşlemleri, Koruma Alanlarının Değerlemesi, Tarihi Anıtlar, Yapı Yaklaşık Maliyetleri Analizi, Eksik İmalatın Tespiti ve Analizi, Şartname ve Sözleşme Hükümlerinin Karşılaştırması, Kesin Hesap İşlemleri, Kira Tespiti, Harcamalara Katılım Payı Tespiti, İş Programı ve Proje İlerleme Seviyesi Analizi ve Bina ve Tesis Yönetimi ve Uygulamalarına İlişkin Diğer Konular" başlıklarında bilgiler verildi. Eğitim sonrası sınav düzenlendi.    


Okunma Sayısı: 163

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.