TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ MESLEĞİN LİMİTLERİNDE MESLEKTAŞ SOHBETLERİ ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

05 HAZİRAN 2020, CUMA   

17

MESLEĞİN LİMİTLERİNDE MESLEKTAŞ SOHBETLERİ ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 13.05.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 13.05.2020 14:11:41  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 13.05.2020 13:37:22

Türkiye İnşaat Mühendisliği sektöründe uzun yıllar inşaat mühendisliği yapmış, tanınan, bilgili ve tecrübeli; mesleğin `duayenleri` olarak tanımlanabilecek inşaat mühendisleriyle çevrimiçi sohbet programı Mesleğin Limitleri programının dördüncüsü 12 Mayıs 2020 tarihinde yapıldı

 

Türkiye İnşaat Mühendisliği sektöründe uzun yıllar inşaat mühendisliği yapmış, tanınan, bilgili ve tecrübeli; mesleğin "duayenleri" olarak tanımlanabilecek inşaat mühendisleriyle çevrimiçi sohbet programı Mesleğin Limitleri programının dördüncüsü 12 Mayıs 2020 tarihinde yapıldı.

Tecrübe paylaşımını hedefleyen, yılların bilgi ve tecrübesinin özünü meslektaşlara aktarmayı hedefleyen bir meslek içi eğitim programı olan Mesleğin Limitleri çevrimiçi ve canlı olarak Dr. Taylan Ulaş Evcimen`in sunumuyla üyelerimizle buluştu.

Mesleğin Limitleri programının 4. bölümünün konuğu Yük. İnş. Müh. Mustafa Toker oldu. 1960`lı yıllardan bu güne inşaat sektörünün içinde yer alan ve 1972`den beri geoteknik alanında mühendislik yapan Mustafa Toker`le geoteknik mühendisliği üzerinde sohbet ve tecrübe paylaşımı yapıldı. Toker ile geoteknik mühendisliği, geoteknik mühendisliğinin 1970`lerdeki durumu, 1999 depreminin geoteknik mühendisliğinde dönüşümdeki etkisi, günümüzde geoteknik mühendisliği ve yetkinliği, geoteknik etüd, proje ve uygulamaları, değişmeyen mühendislik doğruları, meslekten öğrenilenler vb. konularda sohbet edildi. 70 üyemizin takip ettiği program 2 saat 10 dakika sürdü.


Okunma Sayısı: 57

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.