İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

01 MART 2021, PAZARTESİ   

48

PROF. DR. UĞUR ERSOY İLE MESLEĞİN LİMİTLERİNDE / MESLEKTAŞ SÖYLEŞİLERİ BÖLÜM 5 (VİDEO)

    Yayına Giriş Tarihi: 22.05.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 12.06.2020 11:07:15  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Mesleğin Limitleri programının 5. bölümünün konuğu inşaat mühendisliği eğitiminin duayen hocalarından Prof. Dr. Uğur Ersoy oldu.

Türkiye İnşaat Mühendisliği sektöründe uzun yıllar inşaat mühendisliği yapmış, tanınan, bilgili ve tecrübeli; mesleğin "duayenleri" olarak tanımlanabilecek inşaat mühendisleriyle çevrimiçi sohbet programı Mesleğin Limitleri programının beşincisi 21 Mayıs 2020 tarihinde yapıldı.

 

Tecrübe paylaşımını hedefleyen, yılların bilgi ve tecrübesinin özünü meslektaşlara aktarmayı hedefleyen bir meslek içi eğitim programı olan Mesleğin Limitleri çevrimiçi ve canlı olarak Dr. Taylan Ulaş Evcimen`in sunumuyla üyelerimizle buluştu.

 

Mesleğin Limitleri programının 5. bölümünün konuğu inşaat mühendisliği eğitiminin duayen hocalarından Prof. Dr. Uğur Ersoy oldu. Yaklaşık 70 yıldır aralıksız akademinin içinde bulunan, hocaların hocası Prof. Dr. Uğur Ersoy ile hayatı, inşaat mühendisliği, inşaat mühendisliği eğitimi ve üniversiteler, ODTÜ, TMMOB üzerine sohbet ve tecrübe paylaşımı yapıldı. 340 üyemizin canlı takip ettiği ve sorular sorduğu program 2 saat 45 dakika sürdü.


Okunma Sayısı: 53

Ankara Şube Kaynaklı Düzenlenmiş Eğitimler-Seminerler »
Tüm Düzenlenmiş Eğitimler-Seminerler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.