NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ GÜNDEM ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

17 EYLÜL 2019, SALI   

7

GÜNDEM

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 21  > Sonraki >  >> Son >>
 

»

“İŞ CİNAYETLERİNİ VE İŞÇİ KATLİAMLARINI DURDURALIM!”

 

— 04.03.2015 ANKARA

 

İş cinayetlerine karşı duyarlılığı artırmak için TMMOB tarafından 2013 yılından itibaren “1992 Zonguldak Kozlu maden faciası”nın yıldönümü olan 3 Mart’ta düzenlenmeye başlayan “İş Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü` bu yıl DİSK, KESK ve TTB’nin de katılımıyla 40 kentte basın açıklamaları ve eylemlerle gerçekleştirildi.

»

AGÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ GELECEK TASARIMI ÇALIŞTAYI

 

— 04.03.2015 ANKARA

 

7 Mart 2015 Cumartesi günü Kayseri’de AGÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü Gelecek Tasarımı Çalıştayı yapıldı. İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şube Başkanı Selim Tulumtaş`ın da davetli olarak katıldığı çalıştay da, inşaat mühendisliği eğitimi ve araştırma alanını etkileyecek yenilik, değişim ve eğilimler, stratejik kurgu, lisansüstü eğitimi ve araştırma olanakları ve eğitimdeki yeri konuları tartışıldı.

»

İÇ GÜVENLİK YASA TASARISINA KARŞI BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI

 

— 25.02.2015 ANKARA

 

TBMM Genel Kurulu’ndaki görüşmeleri devam eden, temel hak ve özgürlüklerimizi daha da sınırlayan “İç Güvenlik Yasa Tasarısı”na karşı, 24 Şubat 2015 tarihinde emek ve demokrasi güçlerinin çağrısıyla TMMOB önünde toplanılarak Ankara-Sakarya caddesine yüründü. Sakarya meydanına kurulan kürsüde, TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu adına Özgür Topcu konuştu.

»

KIRIKKALE TEMSİLCİĞİ ZİYARET EDİLDİ

 

— 25.02.2015 ANKARA

 

25 Şubat 2015 Çarşamba günü Kırıkkale Temsilciliği ziyaret edildi. İMO Ankara Şubesi Başkanı Selim Tulumtaş ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Lezgin Aras’ın gerçekleştirdiği ziyarette Kırıkkale Temsilcisi Volkan Sıcacık hazır bulundu. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette temsilcilikte yaşanan sorunlar ve talepler dinlendi, beklentiler dile getirildi.

»

İÇ GÜVENLİK YASA TASARISI GÖRÜŞMELERİNDE YARALANAN MİLLETVEKİLLERİNE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİ İLETİLDİ

 

— 24.02.2015 ANKARA

 

İç Güvenlik Yasası’nın görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu’nda kapalı oturumda yaşanan kavgalarda yaralanan CHP milletvekilleri Musa Çam, Aykut Erdoğdu, Refik Eryılmaz, Mahmut Tanal ve HDP milletvekili Ertuğrul Kürkçü’ye geçmiş olsun dilekleri iletildi.

»

TORBA YASA DEĞERLENDİRMESİ YAPILDI

 

— 17.02.2015 ANKARA

 

İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Şubat ayı içerisinde şubemizce verilen kurslarda üyelere Torba Yasa bilgilendirmesi yaptı. Karayolu Tasarımı, İngilizce, Sap2000, Yaklaşık Maliyet-Hakediş ve İdeCAD kurslarında yapılan bilgilendirmeleri Yönetim Kurulu Üyelerinden Lezgin Aras, Aysel Duru, Özlem Kaya ve Emrah Alp yaptı.

»

YASTA DEĞİLİZ ASLA, AMA YİNE İSYAN`DAYIZ!

 

— 17.02.2015 ANKARA

 

Yine bir kız kardeşimizi sonsuzluğa uğurladık. Bu bir ilk olmadığı gibi, son olmamasından da endişeliyiz. Bugün herkes sokakta. Ancak yarın birçok insanın bu olayı unutacağını biliyoruz. Çünkü sistem bu işi çözmek yerine yine örtbas edecek, unutturacak

»

MAHKEMELER, DAVALAR ... KORKUTMANIN, SİNDİRMENİN, SUSTURMANIN BİR ARACI OLABİLİR Mİ?

 

— 16.02.2015 ANKARA

 

TMMOB`ye yapılan saldırılar her alanda hız kesmeden devam ediyor. Torba yasalar, KHK`ler, soruşturmalar ve suç duyuruları peş peşe yaşanmakta.

»

TMMOB YASASI DEĞİŞİKLİĞİNE KARŞI OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANDI

 

— 16.02.2015 ANKARA

 

»

SEVİM KOŞ, YİNE TMMOB`YE SALDIRIYORLAR!

 

— 16.02.2015 ANKARA

 

Salt bir meslek örgütü olarak algılayıp torba yasalarla TMMOB`yi parçalamaya ve işlevsizleştirmeye çalışanlar; TMMOB`nin Hevsel Bahçeleri`nden Yırca Zeytinlikleri`ne, Fırtına Vadisi`nden Gezi Parkı`na uzanan mücadelesini, üyesinden çalışanına, dost kurumlarından bileşenlerine uzanan bütünlüğünü kavrayamazlar.

»

3.İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ EĞİTİMİ SEMPOZYUMU BİLDİRİ ÖZETİ GÖNDERME TARİHİ TALEP ÜZERİNE DEĞİŞTİRİLDİ

 

— 16.02.2015 ANKARA

 

»

ÜLKEMİZE, HALKIMIZA VE MESLEĞİMİZE SAHİP ÇIKIYOR, ANKARA YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ BAŞLATIYORUZ.

 

— 10.02.2015 ANKARA

 

»

ÜLKEMİZE, HALKIMIZA VE MESLEĞİMİZE SAHİP ÇIKIYOR, ANKARA YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ BAŞLATIYORUZ

 

— 09.02.2015 ANKARA

 

TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu’nun (İKK) çağrısıyla TMMOB ve bağlı odaları 9 Şubat 2015 Pazartesi günü birlik yasasında değişiklikleri de içeren torba yasaya karşı tepkilerini dile getirdi.

»

KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

 

— 03.02.2015 ANKARA

 

2015 yılı Ankara il ve ilçelerinde kamulaştırma bilirkişiliği alanında görev yapacak olan üyelerimizle 29 Ocak 2015 Perşembe günü Rüştü Özal Salonu’nda toplantı yapıldı.

»

GREV HAKTIR YASAKLANAMAZ!

 

— 03.02.2015 ANKARA

 

DİSK Ankara Bölge Temsilciliği- KESK Ankara Şubeler Platformu- TMMOB Ankara İKK- Ankara Tabip Odası olarak, Hükümetin Metal işkolunda uygulamaya koyduğu anti-demokratik grev yasağına karşı; “Grev Haktır Yasaklanamaz! Metal işçilerinin grev hakkı derhal iade edilmelidir!” pankartları eşliğinde DİSK/Genel-İş Ankara Şubeleri önünden toplanarak başlayan yürüyüş Sakarya Meydanı’na kadar sloganlar eşliğinde devam etti.

»

TMMOB KANUNUNDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ BİR DE BU GÖZLE OKUYUN

 

— 29.01.2015 ANKARA

 

Dünyada halen egemen olan sistemin olağanüstü biçimlerinden birini Türkiye özelinde kurmaya çalışanlar, kendi uzmanlık alanlarında meslektaşlarının, ülkenin ve halkın zararına gelişen olaylara direniş gösteren, muhalefet eden ve çıban başı olduğunu düşündükleri Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliğini yıkmaya ve yok etmeye karar vermişler.

»

BİR BAŞKAN RÜYASI; ANKAPARK!

 

— 28.01.2015 ANKARA

 

3 seçim dönemidir gündemden düşmeyen bir konu Ankara`da temalı bir lunapark projesi. İsmi, niteliği ve dönemi değişse de proje olarak varlığını sürekli muhafaza etmeyi başardı. Adeta talan edilen AOÇ arazisi üzerinde nihayetinde proje Ankapark ismiyle yerini buldu.

»

BASIN AÇIKLAMASI VE BİLDİRİ DAĞITIMI

 

— 28.01.2015 ANKARA

 

TMMOB ANKARA İKK TMMOB Yasası değişikliğini içeren torba yasaya karşı yarın saat:18:30 da TMMOB önünde basın açıklaması ve toplu bildiri dağıtımı eylemi gerçekleştirecektir.

»

TEMSİLCİLİKLER TOPLANTISI YAPILDI

 

— 27.01.2015 ANKARA

 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi bağlı temsilcilikleri ile 24 Ocak 2015 tarihinde toplantı yaptı.

»

ANKARA’DA SUYUN KALİTESİ DÜŞTÜ, BEDELİ YÜKSELDİ (BU SİZE DE GARİP GELMİYOR MU?)

 

— 23.01.2015 ANKARA

 

Şubemizce 21 Ocak 2015 tarihinde Ankara`nın su fatura bedelleri ile ilgili basın açıklaması yapıldı.

»

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA GÜNÜ 2015

 

— 23.01.2015 ANKARA

 

Amacımız, Türkiye`deki üniversitelerde yapılan araştırmalardan, birbirimizin ve herkesin haberi olması ve ileride gerçekleşebilecek ortak projelerin adımının bu etkinlik öncülüğünde atılmasıdır.

»

ÇALIŞANLARLA YÖNETİCİLER OLASI TMMOB YASA DEĞİŞİKLİĞİNİ DEĞERLENDİRDİ

 

— 23.01.2015 ANKARA

 

TMMOB bünyesinde Birlik, Oda, Şube ve Temsilciliklerde ücretli çalışanlar, 22 Ocak 2015 Perşembe günü İl/İlçe Koordinasyon kurullarının bulunduğu yerlerde Oda, Şube ve Temsilcilik Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelerek, içinde TMMOB Yasası değişikliği de bulunan AKP’nin torba yasalarına karşı mücadeleyi değerlendirdi.

»

TORBA YASAYA KARŞI TMMOB 22 OCAK’TA SOKAKTAYDI

 

— 23.01.2015 ANKARA

 

TMMOB Yasası’ndaki değişiklikleri de içeren torba yasalara karşı mücadeleyi her perşembe sokaklara çıkarak büyüten TMMOB Örgütlülüğü, 22 Ocak Perşembe günü de kent meydanlarında yapılan kitlesel basın açıklamaları ve halkı bilgilendirmeye yönelik bildiri dağıtımı ile mücadelesini sürdürdü.

»

MAMAK’TA İNŞAAT ÇALIŞMALARI SONUCU YOL GÖÇTÜ

 

— 23.01.2015 ANKARA

 

19 Ocak 2015 tarihinde Mamak Duralialıç Mahallesi 928 Caddedeki 8 ve 14 numaralı binaların arasında yapımı devam eden inşaatın kazı çalışmaları sırasında 937. Sokak`ta bulunan asfalt yol çöktü. Ayrıca, mahallelinin su ihtiyacını karşıladığı su borusu da patladı. Aynı gün şubemiz bilirkişileri olay yerinde inceleme yaptı ve rapor hazırladı.

»

MESLEK ODALARI ANKAPARK’I DEĞERLENDİRDİ

 

— 22.01.2015 ANKARA

 

Meslek Örgütleri 20 Ocak 2015 Salı günü AnkaPark gündemiyle basın toplantısı gerçekleştirdi. AnkaPark sunumu hazırlayan meslek odaları “Gökçek vatandaşın aklıyla dalga geçiyor, Ankara’ya gelen turist sayısı 500 bin, 500 binin 10 milyonunu AnkaPark’a bekliyor” dedi. Sunumda AnkaPark’ın yeşil hali ve şimdiki durumu gözler önüne serildi.

»

KAMU İHALE KURUMU TEBLİĞİ

 

— 22.01.2015 ANKARA

 

Kamu İhale Kurumunun 29 Ocak Perşembe gün ve 29521 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan tebliği ile İnşaat Mühendislerinin diploma yılına göre (Kamu İhale Kanununun 62.Madde h bendi) Kamu İhalelerine katılabilecekleri miktar 01.02.2015 tarihinden geçerli olmak üzere yıllık 186.445 TL/Yıl olarak belirlenmiştir.

»

ANKARA – SİNCAN ULUBATLI HASAN MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

 

— 20.01.2015 ANKARA

 

Şubemizce, kentsel dönüşüm bölgesi ilan edilen Ankara İli Sincan İlçesi Ulubatlı Hasan Mahallesi sakinleri ile kentsel dönüşüm sonucunda mağduriyetlerin yaşanmaması için bilgilendirme toplantısı yapıldı ve odamızın kentsel dönüşüm uygulamalarına ilişkin görüşleri paylaşıldı.

»

KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

 

— 16.01.2015 ANKARA

 

2015 yılı Ankara il ve ilçelerinde kamulaştırma bilirkişiliği alanında görev yapacak olan üyelerimizle 13 Ocak 2015 Salı günü Rüştü Özal Salonu’nda toplantı yapıldı.

»

TMMOB 15 OCAK’TA KENT MEYDANLARINDAYDI…

 

— 16.01.2015 ANKARA

 

TMMOB Yasası’ndaki değişiklikleri de içeren torba yasalara karşı “Ülkemize, halkımıza, mesleğimize, örgütümüze sahip çıkıyoruz” kampanyası çerçevesinde 15 Ocak 2015 Perşembe günü İl/İlçe Koordinasyon Kurulları, kent meydanlarında “Kentlerimizin, kıyılarımızın, doğal yaşam alanlarımızın talan edilmesine izin vermeyeceğiz!” başlıklı basın açıklaması yaparak bildiri dağıttı.

»

KARANLIĞA KARŞI BİR ISLIK ÇAL!

 

— 15.01.2015 ANKARA

 

TMMOB yasasını değiştirmeye dönük Torba Yasaya karşı başlatılan kampanya videosu

»

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ÖNÜNE SİYAH ÇELENK BIRAKILDI

 

— 14.01.2015 ANKARA

 

TMMOB üyeleri, TMMOB Yasası`ndaki değişiklikleri de içeren torba yasaları 8 Ocak Perşembe günü İKK`ların bulunduğu tüm illerde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İl Müdürlükleri önüne siyah çelenk bırakarak protesto ettiler.

»

SERBEST MÜHENDİSLİK MİMARLIK (SMM) HİZMETİ VEREN ÜYELERE TORBA YASA ANLATILDI

 

— 14.01.2015 ANKARA

 

Yapı Denetim Kanunu Taslağı ile SMM bürolarının çoğunun kapatılacağı, SMM üyelerin büyük bütçeli şirketlerin ücretli çalışanı konumuna düşeceğini belirten TMMOB, “İzin Verecek Miyiz?” kampanyası kapsamında 10 Ocak 2015 Cumartesi günü İnşaat Mühendisleri Odası Kültür ve Kongre Merkezi’nde bir araya gelerek, Yapı Denetim Kanunu yasalaşması durumunda Serbest Mühendislik Mimarlık (SMM) hizmeti veren üyelerin karşılaşacağı sorunları tartışmaya açtı.

»

TMMOB KADIN SEMPOZYUMU “TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ” BAŞLIĞINDA 17 OCAK`TA DÜZENLENECEK...

 

— 14.01.2015 ANKARA

 

»

TMMOB YASA DEĞİŞİKLİĞİ TOPLANTISI

 

— 09.01.2015 ANKARA

 

»

AKP’NİN TMMOB YASASINA KARŞI KENTE, ÇEVREYE, TMMOB’YE SAHİP ÇIK

 

— 06.01.2015 ANKARA

 

8 Ocak Perşembe günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı önüne siyah çelenk koyuyoruz

»

MESLEKTAŞLAR SÖYLÜYOR: KONSER, HALKOYUNLARI VE YILBAŞI KOKTEYLİ

 

— 29.12.2014 ANKARA

 

İnşaat Mühendisliği Haftası etkinlikleri kapsamında 27 Aralık 2014 Cumartesi günü İMO Kongre ve Kültür Merkezi’nde inşaat mühendislerinin şarkılarını söylediği konser verildi, halkoyunları gösterisi ve yılbaşı kokteyli yapıldı.

»

UĞUR ERSOY SÖYLEŞİSİ ERTELENDİ

 

— 23.12.2014 ANKARA

 

24 Aralık tarihinde yapılacak olan Uğur Ersoy söyleşisi elde olmayan nedenlerden ötürü ileri bir tarihe ertelenmiştir.

»

MESLEKTE 25. 40. 60. YIL PLAKET TÖRENİ VE YEMEĞİ

 

— 22.12.2014 ANKARA

 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi 19 Aralık 2014 Cuma günü İnşaat Mühendisleri Odası Kongre ve Kültür Merkezi’nde meslekte 25. 40. ve 60. yılını dolduranlara belgelerini ve plaketlerini verdi. Plaket töreninin ardından 20 Aralık 2014 Cumartesi günü ODTÜ Vişnelik Tesisleri’nde yemek düzenlendi.

»

AKSAK DANS TİYATROSU: AŞK

 

— 16.12.2014 ANKARA

 

Mühendislik haftası etkinlikleri kapsamında “Aşk” adlı oyun izlendi. Oyun sonunda İMO Ankara Şube Başkanı Selim Tulumtaş 16 Aralık saat 18.30’daki TMMOB Yasa Tasarısı’nı protesto için meşaleli yürüyüşe çağrıda bulundu.

»

ADLİYENİZ BİZE SOKAKLAR SİZE DEPLASMAN!

 

— 16.12.2014 ANKARA

 

Hayatı futbola indirgemeyenler, futbolu hayattan bağımsız düşünemezlerdi. Her adaletsizliğe karşı bir çift sözü olanların katillerin aklandığı bir dünyada ağırlaştırılmış müebbetle yargılanması da bir çift sözümüz daha var demeyi gerektiriyor elbette...

»

SÖYLEŞİ: ERHAN KARAESMEN - BİLİM VE TEKNOLOJİ İLE SANAT VE KÜLTÜRÜN KESİŞMESİ

 

— 16.12.2014 ANKARA

 

17 Aralık 2014 Çarşamba günü saat 19.00’da değerli hocamız Erhan Karaesmen’in bilim, teknoloji, sanat ve kültür üzerine kapsayıcı düşüncelerini paylaştığı söyleşi gerçekleştirilecek. İMO KKM’de (Necatibey Caddesi No:57 ) gerçekleştirilecek söyleşiye katılımınızı bekliyoruz.

»

ANKARA SU KONGRESİ VE KAYIP DERELER SERGİSİ

 

— 15.12.2014 ANKARA

 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Kent Komisyonu Su Çalışma Grubu tarafından 13 - 14 Aralık 2014 tarihlerinde, Odamızın kuruluşunun 60. yılı olan 2014 yılı İnşaat Mühendisliği Haftası etkinlikleri kapsamında, İMO Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Ankara Su Kongresi yapıldı. Ankara’nın Kayıp Dereleri Fotoğraf Yarışması’nın eserlerinin yer aldığı sergi açılışı gerçekleştirildi.

»

ANKARA SU KONGRESİ VE KAYIP DERELER SERGİSİ

 

— 12.12.2014 ANKARA

 

13 - 14 ARALIK 2014 Tarihinde İMO Kongre ve Kültür Merkezi`nde Ankara Su Kongresi düzenlenecek, Kayıp Dereler fotoğrafları sergilenecektir.

»

19 ARALIK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ

 

— 01.12.2014 ANKARA

 

MÜHENDİSLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ 13 ARALIK 2014 TARİHİNDE ANKARA SU KONGRESİ VE KAYIP DERELER SERGİSİYLE BAŞLAYIP 27 ARALIK`TA KONSER, HALAY VE YILBAŞI KOKTEYLİ İLE SON BULACAKTIR.

»

ODTÜ ÜSTÜN BAŞARILI ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ VE ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLERİ

 

— 18.11.2014 ANKARA

 

ODTÜ ve İMO’nun her yıl Kasım ayında ortaklaşa düzenlediği, “ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü Üstün Başarılı Araştırma Görevlileri Ödülleri” ile “ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü Üstün Başarılı Öğrenci Ödülleri” bu yıl 18 Kasım 2014 Salı günü düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

»

RİSKLİ YAPI TESPİTİ VE YAPILARDAKİ HASARLARIN TESPİTİNDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR PANELİ

 

— 14.11.2014 ANKARA

 

Şubemizce 12 Kasım 2014 Çarşamba günü “Riskli Yapı Tespiti Ve Yapılardaki Hasarların Tespitinde Dikkat Edilecek Hususlar” paneli gerçekleştirildi. İMO KKM Teoman Öztürk Salonu’nda gerçekleştirilen panele yaklaşık 200 üyemiz katıldı.

»

2015 YILI KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI

 

— 10.11.2014 ANKARA

 

SON BAŞVURU TARİHİ 12 ARALIK 2014 CUMA SAAT 18.00

»

MESLEĞE MERHABA ETKİNLİĞİ

 

— 10.11.2014 ANKARA

 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi 8 Kasım 2014 Cumartesi günü İMO Kongre ve Kültür Merkezi’nde, mesleğe yeni katılan üyelerimizi tebrik etmek, aramızdaki dayanışmayı pekiştirmek, meslektaşlarımızın birbirleriyle iletişimini kuvvetlendirmek ve temel mesleki konularda bilgi aktarımını sağlayabilmek için Mesleğe Merhaba etkinliği düzenledi.

»

EMEKLİ MÜHENDİSLER TOPLANTISI YAPILDI

 

— 04.11.2014 ANKARA

 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu, mesleki alanda bilgi, görgü ve tecrübelerin genç kuşaklara aktarılması, teknik konularda proje üretilmesi, araştırma ve inceleme yapılması, oda – üye ilişkilerinin geliştirilmesi konularını tartışmak için emekli üyeleriyle buluştu.

»

8.KIYI MÜHENDİSLİĞİ SEMPOZYUMU

 

— 30.10.2014 ANKARA

 

7-8-9 KASIM 2014 Tarihlerinde İTÜ Maçka İşletme Fakültesi`nde 8. Kıyı Mühendisliği Sempozyumu Düzenlenecektir.

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 21  > Sonraki >  >> Son >>
 

Sayfayı Yazdır