NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ANKARA ŞUBE YÖNETİM KURULU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

26 MAYIS 2018, CUMARTESİ   

33

ANKARA ŞUBE YÖNETİM KURULU

23. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

SELİM TULUMTAŞ
BAŞKAN
e-Posta:

1964 yılında Ankara`da doğdu. 1988 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1996 yılında TODAİE`de Kamu Yönetimi Uzmanlığı eğitimini tamamladı. 2004 yılında A.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilim ve Yönetim Bilimleri Ana Bilim Dalı`nda doktora yeterliliğini aldı. İMO Ankara Şubesi 19, 20 ve 21. Dönem Yönetim Kurullarında yer aldı. 20 ve 21. Dönemde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulundu. Halen TCDD Genel Müdürlüğü`nde çalışmaktadır.

 
 

ÖZGÜR TOPÇU
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1987 yılında Ankara`da doğdu. 2010 yılında Balıkesir Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Öğrencilik yılları boyunca genç-İMO örgütlülüğü içinde aktif görev aldı. İMO Ankara Şubesi 21. Dönem Yönetim Kurulunda yer aldı. Halen Çankaya Belediyesi`nde çalışmaktadır.

 
 

OKAN ÇAĞRI BOZKURT
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1985 yılında Ankara`da doğdu. Lisans ve yüksek lisans derecelerini 2009 ve 2013 yıllarında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden almış olup, doktora çalışmalarına halen aynı bölümde Su Kaynakları Laboratuvarı`nda devam etmektedir. Özel sektörde su kaynaklarının planlanması alanında çalışmaktadır. İMO Ankara Şube 19. ve 20. Dönem Meslek İçi Eğitim Kurulu (MİEK) üyeliği, İMO Ankara Şube 21. Dönem MİEK Danışma Kurulu ve Su Çalışma Grubu üyeliği, İMO 44. Dönem Yönetim Kurulu yedek üyeliği görevlerinde bulunmuştur

 
 

SABRİ İNCE
ÜYE
e-Posta:

1985 yılında Ankara`da doğdu. 2008 yılında Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2011 yılında çalışmaya başladığı İller Bankası A.Ş.`de teknik uzman olarak görevine halen devam etmektedir.

 
 

EYLEM GÜMÜŞ
ÜYE
e-Posta:

1988 yılında Adana`da doğdu. 2013 yılında Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Öğrencilik yılları boyunca genç-İMO örgütlülüğü içinde aktif görev aldı. 2013-2015 yılları arasında İMO Ankara Şubesi`nde araştırma görevlisi olarak çalıştı. Halen özel bir firmada proje mühendisi olarak çalışmaktadır.

 
 

GÖKHAN MARIM
ÜYE
e-Posta:

1981 yılında Sivas`ta doğmuştur. 2004 yılında ODTÜ`den mezun olmuştur.

 
 

MAHİR KAYGUSUZ
ÜYE
e-Posta:

1981 yılında Ankara`da doğdu. 2004 yılında Balıkesir Üniversitesi`nin İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Mezuniyetinden itibaren çeşitli firmalarda saha ve proje çalışmalarında bulundu. 2008-2010 yılları arasında İMO Ankara Şubesi`nde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. Halen özel bir firmada ulaştırma alanında proje çalışmaları yapmaktadır.

 

Yedek Üyeler

 
 

KORAY KADAŞ
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1981 yılında Bursa`da doğmuştur. Lisans ve Yüksek Lisans derecelerini 2004 ve 2006 yıllarında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden almış olup doktora çalışmalarını halen aynı bölümde deprem mühendisliği alanında devam ettirmektedir. 2005-2007 yılları arasında ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. 2008 yılından bu yana özel sektörde inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. Türkiye Deprem Mühendisliği Derneği, Türkiye Köprü ve İnşaat Cemiyeti, Deprem Mühendisliği Araştırma Enstitüsü üyesidir. İMO Ankara Şube 19, 20, ve 21. Dönem MİEK üyeliği, İMO 44. Dönem MİEK üyeliği görevlerinde bulunmuştur.


 
 

UFUK YURTOĞULLARI
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1967 yılında Ankara`da doğdu.1994 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Mezuniyetinden itibaren çeşitli firmalarda saha ve proje çalışmalarında bulundu. Halen kurucusu olduğu özel bir firmada mühendislik faaliyetlerine devam etmektedir.


 
 

SAİM KAYMAK
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

FATMA ASLI KAHVECİ
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

ERDEM TORAMAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

AHMET ONUR ÖZERGENE
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1981 yılında Gelibolu`da doğdu. 2005 yılında Balıkesir Üniversitesi`nin İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu ve Ankara`da özel sektörde çalışmaya başladı. 2011 yılına kadar saha mühendisi ve şantiye şefi olarak çalıştıktan sonra kurucusu olduğu proje firmasında çalışmalarına devam etmektedir.


 
 

MUSTAFA MURAT ÇOBANOĞLU
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

Sayfayı Yazdır