DÜNYA İŞİ-ÇEV. MÜH. AYHAN KIZILATEŞ ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİSİ (VİDEO)

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından her ayın üçüncü Salı akşamı dünyanın değişik coğrafyalarında şantiyelerde, ofislerde çalışan mühendislerin hem mesleki hem sosyal deneyimlerinin paylaşıldığı `Dünya İşi` çevrimiçi söyleşi programının beşincisi 16 Şubat 2021 tarihinde düzenlendi

Eklenme Tarihi: 18/05/2022
İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından her ayın üçüncü Salı akşamı dünyanın değişik coğrafyalarında şantiyelerde, ofislerde çalışan mühendislerin hem mesleki hem sosyal deneyimlerinin paylaşıldığı "Dünya İşi" çevrimiçi söyleşi programının beşincisi 16 Şubat 2021 tarihinde düzenlendi. Programı 110 üyemiz canlı izledi.

İMO Ankara Şubesi Proje Yöneticisi Buket Çelik`in moderatörlüğünü yaptığı programın konuğu Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi 9. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi Çev. Müh. Ayhan Kızılateş`ti. Söyleşide, "Suudi Arabistan`daki Yatırım Politikaları, Proje ve Mühendislik Hizmetleri, Türkiye ile Farklılıkları, Çalışma ve Yaşam Koşulları, Yurtdışında Çalışmanın Avantaj ve Dezavantajları, Genç Mühendislere Öneriler, Dil Öğrenmenin ve İlk Beş Yıl Çalışmanın Önemi, Örgütlenme ve Oda Aidiyetinin Önemi, COVİD 19 Pandemisinin Çalışma, Toplumsal ve Ekonomik Hayata Etkileri ve Türkiye ile Farklılıkları" konuları konuşuldu. Yaklaşık 120 dakika süren söyleşi soru cevap bölümüyle sona erdi.


TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası