KABULLER VE GERÇEKLER: GEOTEKNİK ALANINDAKİ ÖLÇÜM TEKNOLOJİLERİ IŞIĞINDA BİR ADIM ÖTESİ ÇEVRİMİÇİ SEMİNERİ (EĞİTİM NOTLARI VE VİDEO)

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Merkezi Seminerleri`nin dördüncüsü, `Kabuller ve Gerçekler: Geoteknik Alanındaki Ölçüm Teknolojileri Işığında Bir Adım Ötesi` çevrimiçi semineri İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 18 Şubat 2021 Perşembe günü düzenlendi

Eklenme Tarihi: 18/05/2022
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Merkezi Seminerleri`nin dördüncüsü, "Kabuller ve Gerçekler: Geoteknik Alanındaki Ölçüm Teknolojileri Işığında Bir Adım Ötesi" çevrimiçi semineri İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 18 Şubat 2021 Perşembe günü düzenlendi. İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Ozan Yılmaz`ın açılış konuşmasıyla başlayan semineri 150 üyemiz canlı olarak takip etti.

Dr. Ali Anıl Yunatcı tarafından verilen çevrimiçi seminerde, "Jeoteknik Araştırmalar: SPT Deneyi Sandığımız Kadar Standart mı?, Ölçmek Bilmektir: Yalıtım Sahipleri İçin Geo-Yapıların Performans Takibi Neden Kritiktir?, İmalat Kalite Kontrol İçin Seçenekler, Enstrümantasyonda Doğru Planlama ve Taraflar Arası Koordinasyon" konuları işlendi. Yaklaşık 100 dakika süren çevrimiçi seminer soru-cevap bölümüyle sona erdi.

EĞİTİM SUNUMU.pdf


TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası