TÜRKİYE’DE KÜLTÜR MİRASI KORUMA ALANI VE BİR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ DENEYİMİ ÇEVRİMİÇİ SEMİNERİ (EĞİTİM NOTLARI VE VİDEO)

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 16 Eylül 2021 Perşembe günü `Türkiye’de Kültür Mirası Koruma Alanı ve Bir İnşaat Mühendisliği Deneyimi` çevrimiçi semineri düzenlendi

Eklenme Tarihi: 18/05/2022
İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 16 Eylül 2021 Perşembe günü "Türkiye`de Kültür Mirası Koruma Alanı ve Bir İnşaat Mühendisliği Deneyimi" çevrimiçi semineri düzenlendi. İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Can Dirlik`in açılış konuşmasıyla başlayan semineri 60 üyemiz canlı olarak takip etti.

İnş. Müh. Orhan Mete Işıkoğlu tarafından verilen seminerde, "Koruma Alanında İnşaat Mühendisliği, Yapı Konsolidasyon, Güçlendirme Uygulama Alan ve Örnekleri, Farkındalık, Duyarlılık ve Mühendislik Hassasiyeti, Sorun Tespiti – Sorunları, Standartlar ve Mühendislik Yöntem Tarifi ve Uzmanlaşmada Eğitim Yetersizlikleri, Multidisiplinarite, Paydaşlar ve İnceleme, Onay, Karar Mekanizmalarına Mühendislik Katılım Sorunları" konuları işlendi. Yaklaşık 85 dakika süren çevrimiçi seminer soru-cevap bölümüyle sona erdi.

EĞİTİM NOTLARI İÇİN TIKLAYINIZ.pdfTMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası