İNŞAAT YAPIM SÜREÇLERİNDE İDARELERDEN ALINACAK İZİNLER VE ONAYLAR ÇEVRİMİÇİ SEMİNERİ (EĞİTİM NOTLARI VE VİDEO)

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 02 Aralık 2021 Perşembe günü “İnşaat Yapım Süreçlerinde İdarelerden Alınacak İzinler ve Onaylar” çevrimiçi semineri düzenlendi

Eklenme Tarihi: 18/05/2022
İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 02 Aralık 2021 Perşembe günü "İnşaat Yapım Süreçlerinde İdarelerden Alınacak İzinler ve Onaylar" çevrimiçi semineri düzenlendi. Seminer İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Mizgin Bektaş`ın açılış konuşmasıyla başlayan semineri 130 üyemiz canlı olarak takip etti.

İnş. Müh. Hakan Demirkurt tarafından verilen seminerde, "İnşaat Öncesi ve Sonrası İdarelerden Alınacak İzinler, Belediyelerden Alınan İnşaat Yapım Ruhsatı, Asbest Ölçümlerinin Yapılması ve Bina Yıkım Ruhsatı Alınması, Ulaşım ve Trafik Komisyonundan Yol İzni Alınması, Ağaçların Nakil İzinleri, Enerji Hatları ve Deplase İzinleri, Şantiye Suyu, Elektriği, Su Basman Onayı İzni Alınması Belediyeden İş Bitirme İzni ve İskân İzni Alınması " konuları işlendi. Yaklaşık 130 dakika süren çevrimiçi seminer soru-cevap bölümüyle sona erdi.

  • a1.jpg


EĞİTİM NOTLARI İÇİN TIKLAYINIZ.pdf


TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası