Yapı Denetim Çalışma Grubu

Komisyon Üyeleri

Haydar Topuz

1987 yılında doğdu. 2010 yılında Dumlupınar Üniversitesi’nden mezun oldu. Vakıflar Genel Müdürlüğü’nde görev yaptı. İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi bünyesinde çeşitli sosyal, kültürel ve mesleki çalışmalar içerisinde yer aldı. İMO Ankara Şubesi 24. Dönem Yönetim Kurulunda yer aldı. Karayolları Genel Müdürlüğünde mesleğini sürdürmektedir. 

Barış Aday

1982 yılında doğdu. Önlisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi'nde, Lisans öğrenimini Erciyes Üniversitesi'nde 2009 yılında tamamladı. Mezuniyetinin ilk yıllarında yapı denetim firmasında Denetçi Mühendis, Gayri Menkul Değerleme firmasında Değerleme Uzmanı olarak çalıştı. Ağırlıklı olarak yol yapım firmalarında Şantiye Şefi olarak görev yaptıktan sonra 2012 yılında kurucu ortağı olduğu firmada mesleki faaliyetlerine devam etmektedir. 

Ahmet Onur Özergene

1981 yılında Gelibolu`da doğdu. 2005 yılında Balıkesir Üniversitesi`nin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu ve Ankara`da özel sektörde çalışmaya başladı. İMO Ankara Şubesi 22. Dönem Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürüttü. 2011 yılına kadar saha mühendisi ve şantiye şefi olarak çalıştıktan sonra kurucusu olduğu proje firmasında çalışmalarına devam etmektedir. 

Mehmet Gökçe 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası