Meslek İçi Eğitim Kurulu

Komisyon Üyeleri

Anıl Şahin

1991 yılında Çorum`da doğdu. 2016 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 22. ve 23. Dönem İMO Ankara Şubesi Genç Mühendisler ile Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonunda görev aldı. 2017 yılından beri Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü`nde bakım mühendisi olarak çalışmaktadır. 

Güral Güven

1989 yılında doğdu. 2017 yılında Atılım Üniversitesi’nden mezun oldu.  Mezuniyetinden sonra İMO Ankara Şubesi`nin Genç Mühendisler Komisyonunda aktif görev aldı. 24. Dönem İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulunda yer aldı. 2020 yılında yüksek lisans eğitimini Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde Geoteknik anabilim dalında tamamladı. Doktora çalışmalarına Eskişehir Osmangazi Üniversitesi`nde Geoteknik anabilim dalında devam etmektedir. Halen özel sektörde çalışmaktadır. 

Okan Çağrı Bozkurt

1985 yılında Ankara`da doğdu. Lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerini Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümünden almıştır. 2009-2010 yılları arasında İMO Ankara Şubesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2011 yılından beri de özel sektörde su kaynaklarının planlaması üzerine mühendislik faaliyetlerine devam etmektedir. İMO Ankara Şubesi 22. ve 23. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği, 19. ve 20. Dönem Meslek İçi Eğitim Kurulu (MİEK) Üyeliği, İMO Ankara Şube 21. Dönem MİEK Danışma Kurulu ve Su Çalışma Grubu Üyeliği, İMO 44. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. 

Başak Budak Balta

1992 yılında Ankara`da doğdu. 2016 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2016-2018 yılları arasında İMO Ankara Şubesi`nde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. İMO Ankara Şubesi 22. ve 23. Dönem Meslek İçi Eğitim Kurulu ve Su Çalışma Grubu Üyeliği`nde bulundu. Halen özel sektörde proje mühendisi olarak çalışmaktadır. 

Ozan Yılmaz

2017 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarından itibaren genç-İMO Üye örgütlülüğünde aktif görevler aldı. 2017 yılından itibaren İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesinde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır. 

Mahir Kaygusuz

1981 yılında Ankara`da doğdu. 2004 yılında Balıkesir Üniversitesinin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden itibaren çeşitli firmalarda saha ve proje çalışmalarında bulundu. İMO Ankara Şubesi`nde Araştırma Görevlisi ve Eğitim Sekreteri olarak çalışmanın yanısıra 21. Dönemde İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.  Halen ulaştırma alanında proje çalışmaları yapmaktadır. 

Mizgin Bektaş 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası