Mesleki Danışmanlık Çalışma Grubu

Komisyon Üyeleri

Ahmet Onur Özergene

1981 yılında Gelibolu`da doğdu. 2005 yılında Balıkesir Üniversitesi`nin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu ve Ankara`da özel sektörde çalışmaya başladı. İMO Ankara Şubesi 22. Dönem Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürüttü. 2011 yılına kadar saha mühendisi ve şantiye şefi olarak çalıştıktan sonra kurucusu olduğu proje firmasında çalışmalarına devam etmektedir. 

Cem Çetin

1990 yılında doğdu. 2018 yılında İskenderun Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. Mezuniyetinden itibaren endüstriyel çelik yapıların tasarımı konusunda yurtiçi ve yurtdışı birçok projede çalıştı. İMO Ankara Şubesi bünyesinde çeşitli sosyal ve kültürel çalışmalar içerisinde yer aldı. Halen özel sektörde tasarım mühendisi olarak çalışmaktadır. 

Buket Çelik

1965 yılında Trabzon`da doğdu. 1991 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu.Sinop Amerikan Üssü`nde ek yapılarda Kalite Kontrol Mühendisliği yaptı. Adana İncirlik Üssü`nde ek yapılarda Güvenlik Mühendisliği yaptı. Binalarda ISI,SES,SU,YANGIN Yalıtım Sistemleri üzerine ARGE ve Uygulama hizmetleri verdi.2008-Nisan 2011 tarihleri arasında İMO Ankara Şube Sekreterliği yaptı. Eylül 2017 tarihinden itibaren İMO Ankara Şubesi`nde Proje Yöneticisi olarak çalışmaktadır. TMMOB 45.Dönem Kadın Çalışma Grubu`nda Başkan Vekili ve TMMOB Cinsiyet Ayrımcılığı Sekreteryası`nda yürütme kurulunda görevlidir. 

Mehmet Gökçe 

Yasin Akkuzu 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası