Afet Hazırlık Müdahale Kurulu

Komisyon Üyeleri

Güral Güven

1989 yılında doğdu. 2017 yılında Atılım Üniversitesi’nden mezun oldu.  Mezuniyetinden sonra İMO Ankara Şubesi`nin Genç Mühendisler Komisyonunda aktif görev aldı. 24. Dönem İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulunda yer aldı. 2020 yılında yüksek lisans eğitimini Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde Geoteknik anabilim dalında tamamladı. Doktora çalışmalarına Eskişehir Osmangazi Üniversitesi`nde Geoteknik anabilim dalında devam etmektedir. Halen özel sektörde çalışmaktadır. 

Atakan Yasin Atan

1995 yılında İstanbul`da doğdu. 2018 yılında Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Öğrenci olduğu yıllarda bulunduğu üniversitenin genç-İMO Üniversite Temsilciliği ve 10. Dönem genç-İMO Konsey Üyeliği görevlerinde yer aldı. Halen özel sektörde saha mühendisi olarak çalışmaktadır. 

Orhan Şenol

1992 yılında doğdu. 2017 yılında Atılım Üniversitesi’nden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra İMO Ankara Şubesi’nin Genç Mühendisler Komisyonunda aktif görev aldı. Halen özel bir firmada proje mühendisi olarak çalışmaktadır. İMO Ankara Şubesi 24. Dönem Yönetim Kurulunda yer aldı. 

Saim Kaymak

1994 yılında Tokat`ta doğdu. Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Öğrenci olduğu yıllarda bulunduğu üniversitenin genç-İMO Üniversite Temsilciliği ve genç-İMO 9. Dönem Konseyi Sekreter Üyeliği yaptı. Mezuniyetinden sonra 23. Dönem İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği ve 46. Dönem İMO Genç İnşaat Mühendisleri Komisyonu Üyeliği görevlerinde bulundu. Halen özel bir şirkette proje mühendisi olarak çalışmaktadır. 

Mehmet Gökçe 

Can Dirlik 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası