Genç Mühendisler Çalışma Grubu

Komisyon Üyeleri

Anıl Şahin

1991 yılında Çorum`da doğdu. 2016 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 22. ve 23. Dönem İMO Ankara Şubesi Genç Mühendisler ile Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonunda görev aldı. 2017 yılından beri Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü`nde bakım mühendisi olarak çalışmaktadır. 

Güral Güven

1989 yılında doğdu. 2017 yılında Atılım Üniversitesi’nden mezun oldu.  Mezuniyetinden sonra İMO Ankara Şubesi`nin Genç Mühendisler Komisyonunda aktif görev aldı. 24. Dönem İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulunda yer aldı. 2020 yılında yüksek lisans eğitimini Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde Geoteknik anabilim dalında tamamladı. Doktora çalışmalarına Eskişehir Osmangazi Üniversitesi`nde Geoteknik anabilim dalında devam etmektedir. Halen özel sektörde çalışmaktadır. 

Cem Çetin

1990 yılında doğdu. 2018 yılında İskenderun Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. Mezuniyetinden itibaren endüstriyel çelik yapıların tasarımı konusunda yurtiçi ve yurtdışı birçok projede çalıştı. İMO Ankara Şubesi bünyesinde çeşitli sosyal ve kültürel çalışmalar içerisinde yer aldı. Halen özel sektörde tasarım mühendisi olarak çalışmaktadır. 

Ezgi Çimen

1992 yılında doğdu. 2014 yılında Kırıkkale Üniversitesi’nden mezun oldu. Öğrenci olduğu yıllarda bulunduğu üniversitenin genç-İMO Üniversite Temsilciliği ve 6. Dönem genç-İMO Konsey Sekreter Üyeliği yaptı. İMO Ankara Şubesi 24. Dönem Yönetim Kurulunda yer aldı. Mezuniyetinden itibaren üstyapı projelerinde saha mühendisi, teknik ofis mühendisi olarak görev yaptı. Halen özel bir firmada proje yönetim şefi olarak çalışmaktadır. 

Aykut Bingöl

1990 yılında doğdu. 2018 yılında Aksaray Üniversitesi’nden mezun oldu. İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi bünyesinde çeşitli sosyal, kültürel ve mesleki çalışmalar içerisinde yer aldı. Halen Çankaya Belediyesi’nde çalışmaktadır. 

Burak Özdemirci 

Mizgin Bektaş 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası