İMO-çocuk Çalışma Grubu

Komisyon Üyeleri

Dilan Yıldız

1991 yılında doğdu. 2014 yılında Kırıkkale Üniversitesi’nden mezun oldu. İMO Ankara Şubesi Tiyatro Kulübü'nün çeşitli oyunlarında sahne aldı. 2015 yılından bu yana Güneş Enerji Sistemlerinin taşıyıcı konstrüksiyon hesaplamalarında ve montajında proje ve saha mühendisi olarak görev almıştır. Şu anda aynı sektörde proje mühendisi olarak görev almaktadır.  

Alp Geyik

1974 yılında Ankara`da doğmuştur. 1998 yılında Gazi Üniversitesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2002 yılında aynı üniversitenin Fen Bilimleri Enstitüsü Ulaştırma Ana Bilim Dalında "Karayolu ve Trafik Güvenliği" alanında yüksek lisans çalışmasını tamamlamıştır. 2020 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi bölümünden mezun olan Alp Geyik, 20 yılı aşkın süredir özel sektörde Ulaştırma, Trafik Mühendisliği ve Karayolu Trafik Güvenliği alanlarında müşavirlik hizmetlerinin yanı sıra çeşitli ulusal ve uluslararası projede görev almıştır. Halen aynı alanlarda bağımsız uzman olarak hizmet vermekte olup, "Kentsel Planlama ve Ulaşım" alanında bir doktora çalışması yürütmektedir. 

Mahir Kaygusuz

1981 yılında Ankara`da doğdu. 2004 yılında Balıkesir Üniversitesinin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden itibaren çeşitli firmalarda saha ve proje çalışmalarında bulundu. İMO Ankara Şubesi`nde Araştırma Görevlisi ve Eğitim Sekreteri olarak çalışmanın yanısıra 21. Dönemde İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.  Halen ulaştırma alanında proje çalışmaları yapmaktadır. 

Nuri Taşkın Karadeniz

1976 yılında doğdu. 2000 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. 2001 yılından bu yana çeşitli firmaların, yurt içi ve yurt dışı ulaşım projelerinde proje mühendisi ve uzman proje mühendisi kademelerinde çalıştı, halen proje müdürü olarak mesleğini sürdürmektedir. 

Serpil Şahbaz Otur 

Miray Payaslı 

Ayşe Özen 

Yasin Akkuzu 

Mizgin Bektaş 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası