İMO YÖNETİM KURULU VE ŞUBE YÖNETİM KURULLARI 3. ORTAK TOPLANTISI YAPILDI
 

1.png

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Yönetim Kurulu ve Şube Yönetim Kurulları 3. ortak toplantısı 12 Mart 2022 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi

Şube seçimlerinin tamamlanmasının ardından gerçekleşen ilk ortak toplantı İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç`in açılış konuşmasıyla başladı. Toplantıda İMO Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Özer Akkuş Oda Faaliyetleri ve sorumlu yönetim kurulu üyesi olduğu kurul ve komisyon çalışmaları hakkında; İMO Yönetim Kurulu 2. Başkanı Gülsun Parlar, Sayman Üyesi Selim Tulumtaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Jale Alel ile Veysel Özkan da sorumlu yönetim kurulu üyesi oldukları kurul ve komisyon çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundular.

Yönetim Kurulu üyelerinin sunumlarının ardından; Bülent Tatlı (Ankara), Mehmet Soner Akdoğan (Antalya), Utkan Mutman (Kocaeli), Mustafa Tiryaki (Trabzon), Engin Fırat Ata (Muğla), Ülkü Küçükkayalar (Bursa), Mahsun Çiya Korkmaz (Diyarbakır), Füsun Sümer (İstanbul), Burkay Güçyetmez (Gaziantep), Erbil Gökhan Sözeri (Aydın), İnal Büyükaşık (Hatay), Dilek Yeltin (Manisa), Hüseyin Talak (Samsun), Ümit Alp (Uşak), Atilla Öztürk (Çanakkale), Zeki Büyükerdoğmuş (Balıkesir), Semih Uçar (Sakarya), Kamil Akın (Konya), Gülçin Barbaros Ak (Mersin), Orkun Kılıç (Eskişehir), Hasan Aksungur (Adana), Eylem Ulutaş Ayatar (İzmir), Nigar Hüyük (Denizli), Evren Korkazer (İstanbul), Hakan Sönmez (Denizli), İbrahim Koç (Antalya), Hakan Gün (Muğla), Selçuk İz (İstanbul) ve Samet Savaş (Sakarya) söz alarak görüş ve düşüncelerini paylaştılar.

Toplantıya; İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
Güncel Haberler Diğer Aylar

TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası