ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DEPREM RİSK YÖNETİMİ VE KENTSEL İYİLEŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

Şubemizi 12 Mayıs 2022 tarihinde Ankara Büyükşehir Belediyesi Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Dairesi Başkanı Mutlu Gürler, Afet Koordinasyon Merkezi Şube Müdürü Akif Tezel ziyaret etti

Eklenme Tarihi: 07/11/2022

1.jpeg

Şubemizi 12 Mayıs 2022 tarihinde Ankara Büyükşehir Belediyesi Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Dairesi Başkanı Mutlu Gürler ve Afet Koordinasyon Merkezi Şube Müdürü Akif Tezel ziyaret etti. Görüşmeye Şubemizden Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Tatlı, Sayman Üyesi Orhan Şenol, Yönetim Kurulu Üyesi Taşkın Karadeniz ve Şube Sekreteri Mahir Kaygusuz katıldı.

Görüşmede kent, kent sorunları ve afet konularında ülke genelinde bütün ilgili idarelerinin ve meslek odalarının afet öncesinde uyumlu çalışmasının önemi hakkında değerlendirmeler yapıldı. Afet öncesi çalışmaların afet sonrası çalışmalardan daha önemli olduğu üzerinde duruldu. Ankara Büyükşehir Belediyesi ile İMO Ankara Şubesi’nin kentimizin afet riski altında bulunan altyapı, üstyapı ve köprülerin envanter ve durum tespit çalışması yapılması konusunda işbirliği protokolü ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 

  • 1.jpeg
  • 2.jpeg
  • 3.JPG
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası