İMO ANKARA TİYATRO TOPLULUĞU İMOT SUNAR: YOLCULAR

WhatsApp Image 2022-06-20 at 10.47.26 (1).jpeg

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi İMOT Tiyatro Topluluğu tarafından 25 Haziran 2022 Cumartesi günü saat 20.00`de İMO KKM Teoman Öztürk Salonu`nda "Yolcular" oyunu sahnelenecektir.

Terminaller, pek çok duyguya kısa süreli ev sahipliği yapan yerlerdir. Yolculuk yapan insanların yaşları, özlemleri, kayıpları, arzuları ve hayalleri farklıdır ancak hepsinin ortak noktası bir yolculuğa çıkmış olmalarıdır.

Oyunumuz izleyicilere hayatın pek çok şeye rağmen güzel olduğunu ancak beklenmedik bir şekilde bitebileceğini anlatmıştır.

Yaşam hüzünle ve mutlulukla denge hâlindedir. Yazar bu dengenin kimi zaman çok farklı aksiyonlarının insan hayatına sirayet ettiğini vurucu bir şekilde göstermiştir.

Sam Bobrick'in yarattığı karakterler terminalden kimi zaman ders çıkararak, kimi zaman hayatlarını değiştirerek, kimi zaman hayatlarında en ufak bir değişiklik yapmayarak ayrılırlar. Hepsi ya anı biriktirir ya da biriktirilen anılardan biri olur.

Oyunumuza tüm üyelerimiz davetlidir. İyi seyirler!

Oyunumuz ücretsizdir. Online kayıt için tıklayınız: t.ly/gNkC

Yolcular

Yazan: Sam Bobrick

Yöneten: Oksal Güracar

Oyuncular:

Ahmet Başkut, Aydan Turan, Aylin Ünal, Burak Bağış, Buse Kaya, Cihan Bağlı, Cihan Karsan, Doğukan Atabay, Faruk Özkan, Göknur Bilbay, İbrahim Kaan Billur, Murat Akbulut, Okşan İstanbullu, Özge Bilbay, Satıgül Güvendik, Sufyan Göken, Tekin Karsan, Yaprak Anlı

 
Güncel Haberler Diğer Aylar

TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası