48. Dönem İMO Yönetim Kurulu ve Şube Yönetim Kurulları 3. Ortak Toplantısı Yapıldı

Eklenme Tarihi: 17/04/2023

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 48. Dönem Yönetim Kurulu ve Şube Yönetim Kurulları 3. ortak toplantısı 15 Nisan 2023 tarihinde, çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Toplantının açılışında İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, 6 Şubat Depremlerinin ardından Oda Merkezi tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde ve süreç hakkında değerlendirmelerde bulundu. Yüzgeç`in konuşmasının ardından katılımcılar tarafından, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası şube ve temsilciliklerinin belediyelerle Teknik İş birliği Protokolü taslağı üzerinde görüş ve öneriler paylaşıldı.

Toplantıda; Süleyman Kamil Akın, Semih Uçar, Mehmet Soner Akdoğan, Tahsin Asan, Evren Korkmazer, Hakan Sönmez, Dilek Yeltin, İnal Büyükaşık, Bülent Tatlı, Fusun Sümer, Burkay Güçyetmez, Hasan Aksungur, Rezan Bulut, Mazlum Sevincek, Erbil Gökhan Sözeri, Elif Ersoy, Gülçin Barbaros Ak, Semih Uçar, Levent Çimen, Nusret Suna, Gülsun Parlar ve Atilla Öztürk söz alarak düşüncelerini paylaştı.

Toplantıya; İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, 2. Başkanı Nusret Suna, Sekreter Üyesi Özer Akkuş, Sayman Üyesi Jale Alel, Yönetim Kurulu Üyeleri Gülsun Parlar ve Tansel Önal, Genel Sekreter Serap Dedeoğlu, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ve Şube Sekreterleri ile birlikte 91 kişi katıldı.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası