LEVENT DARI’YI SAYGI VE SEVGİYLE ANIYORUZ

Odamız için verdiği emekler bizlere her zaman ışık olacaktır. Anısı ve bıraktığı izler bizlerle birlikte yaşamaya devam edecektir

Eklenme Tarihi: 03/11/2023

I·MO_LEVENT DARI_web.jpgOdamıza, mesleğimize ve TMMOB’a büyük emekler veren meslektaşımız Levent Darı’yı iki yıl önce 4 Kasım’da kalp krizi sonucu kaybettik. 

1962 yılında Ankara’da doğan Levent Darı, 1986 yılında ODTÜ’den mezun oldu. Mesleki hayatına Marmaris’te kıyı liman mühendisi olarak başladı. 1988 yılından itibaren inşaat taahhüt ve yapı tasarımı alanlarında şirket yöneticisi olarak çalıştı. Evli ve bir çocuk babası olan Levent Darı, 41., 42. ve 43. Dönem Oda Yönetim Kurullarında sekreter üye görevinde bulundu, Referans Belgesi Kurulu ve Mesleki Değerlendirme Kurulu çalışmalarında yer aldı. 47. Dönem İMO Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmekteyken hayatını kaybeden Darı Odamıza büyük özverileri olan bir emektardı.

Odamızın mücadelesinin içinde ne zaman ihtiyaç olsa hiç düşünmeden elini taşın altına koyan, her daim iyi bir mühendis ve iyi bir insan oldu Levent Darı. Odamız için verdiği emekler bizlere her zaman ışık olacaktır. Anısı ve bıraktığı izler bizlerle birlikte yaşamaya devam edecektir. Mücadelesini bıraktığı yerden alıp ileriye taşımak bizlere bıraktığı son görevdir. 

Kendisini saygıyla anıyoruz.

 


TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası