İMO Ankara Mobil Uygulaması Yenilendi

2020 yılından beri yayında olan şubemiz mobil uygulaması yenilendi

Eklenme Tarihi: 05/03/2024

imo ankara mobil yenilendi.jpg

Mayıs 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan İMO Ankara mobil uygulaması için geçtiğimiz yılın sonunda anket aracılığıyla üyelerimizin görüşlerini alarak yenileme çalışmalarına başlamıştık. Gelen öneriler dikkate alınarak uygulamamızda ciddi bir güncelleme yapılmıştır. Mevcutta uygulamayı kullanan üyelerimiz Google Play Store ya da App Store'dan güncelleme yaparak yeni sürüme geçiş yapabilirler. Uygulamayı ilk defa yükleyecek üyelerimiz ise aşağıdaki linklerden indirerek akıllı cihazlarına uygulamayı yükleyebilir. İMO Ankara mobil uygulamasını:

Android işletim sistemine sahip cihazlar için Google Play Store linki: https://bit.ly/3wGcxSf
iOS işletim sistemine sahip cihazlar için App Store linki: https://apple.co/3T6aizn

İMO Ankara mobil uygulaması ile neler yapabilirsiniz?

 • Online işlemleri kullanarak üyelik bilgilerinizi görüntüleyebilir, güncelleyebilir, aldığınız belgeleri sorgulayabilir ve yeni belge ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 • İnşaat Mühendisleri Odası Sürekli Eğitim Merkezi olan İMOSEM'e doğrudan giriş yaparak onlarca kursa, yüzden fazla e-kitap ve seminere direkt ulaşım sağlayabilirsiniz.

 • Talep Edilen Kurslar bölümünden açılabilecek kurslara ön kayıt yaptırabilir ya da yeni kurs talebinde bulunabilirsiniz.

 • Şubemize gelen iş ilanları görüntüleyebilir, ilanlar içerisinde detaylı arama yapabilirsiniz. İş ilanları sadece uygulamadan paylaşılmaktadır.

 • İMO Haber bölümü üzerinden güncel bütün paylaşımlara ulaşmanın yanı sıra aylık olarak oda işlerinin paylaşılacağı "Bu Ay Ne Yaptık?" bölümüne ulaşabilirsiniz.

 • Şubemizin planladığı etkinliklere ve önemli tarihlere takvim bölümünden ulaşabilirsiniz.

 • Şubemizin yaptığı Kadın İnşaat Mühendisleri, genç-İMO ve İMO-çocuk çalışmalarına ayrı kategoriler üzerinden ulaşabilirsiniz. 

 • Üyelerimize indirim sağlayan firmalarla yaptığımız protokoller çerçevesinde faydalanabileceğiniz indirim oranlarının detaylarına Anlaşmalı Kurumlar bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • İletişim bölümü üzerinden odamıza iletmek istediğiniz her türlü talep/öneri/şikayet mesajını ilgili kişi ya da birime gönderilmek üzere paylaşabilirsiniz.

 • Kütüphane bölümünden hesap cetveli ve mesleki İngilizce sözlüğün yanı sıra yayınlar bölümü ile şubemizin ve odamızın yayınlarına ve arşivine ulaşabilir dilerseniz indirebilirsiniz.

 • Kütüphane içinde yer alan Kent Kütüphanesi bölümünde ise şube binamızda bulunan Ankara Kent Kütüphanesi içerisinde yer alan 1200den fazla kaynağın bilgisine ulaşabilirsiniz. Genel arama ya da kategori içinde yapacağınız aramalarla talep edeceğiniz kitap olması halinde şubemize gelerek kitabı ödünç alabilirsiniz.
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası