2009-02

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  `TSE EN 206-1 KAPSAMINDA BETON, ÜRETİMİ VE KALİTE KONTROLÜ` VE `ESKİ ESERLERİN GEOTEKNİK SORUNLARI` SEMİNERLERİ YAPILACAK
`TSE EN 206-1 Kapsamında Beton, Üretimi ve Kalite Kontrolü` Semineri 5 Şubat 2009 tarihinde ve `Eski Eserlerin Geoteknik Sorunları` Semineri ise 19 Şubat 2009 tarihinde İMO Kongre ve Kültür Merkezi`nde yapılacak.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  MAKRO PROGRAMLAMA KURSU AÇILACAK
İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Makro Proglamlama (Excel, Word ve AutoCAD`de) Kursu açıyor.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ SEMİNER DÜZENLİYOR
İMO Ankara Şubesi Düzce Temsilciliği 7 Şubat 2009 Cumartesi günü Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu?nda seminer düzenliyor.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  YATIRIM PROJELERİNE İLİŞKİN İŞ PROGRAMLARININ BİLGİSAYAR DESTEKLİ DÜZENLENMESİ KURSU AÇILIYOR
İMO Ankara Şubesi, 15 Şubat 2009 tarihinde `Yatırım Projelerine İlkişkin İş Programlarının Bilgisayar Destekli Düzenlenmesi` kursu açıyor.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  BASIN AÇIKLAMASI-MAMAK VE ALTINDAĞ`DA 5 GÜN SULAR KESİK
Mamak ve Altındağ`da suların 5 gün kesilmesi üzerine Ankaram Platformu Dönem Sözcülüğü adına İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şube Başkanı Nevzat Ersan basın açıklaması yaptı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  AMERİKAN BETON ENSTİTÜSÜ BAŞKANI SEMİNER VERİYOR
Amerikan Beton Enstitüsü Başkanı Luis E. Garcia 19-20 Şubat 2009 tarihlerinde ODTÜ`de seminer verecektir. Eğitim programı İnşaat Mühendisleri Odası Meslek İçi Eğitim Kurulu tarafından da kredilendirilecektir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İMO YETKİNLİK BELGELENDİRME YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği İnşaat Mühendisleri Odası Yetkinlik Belgelendirme Yönetmeliği 15 Şubat 2009 tarih, 27142 sayılı Resmî Gazete`de yayımlandı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  BASIN AÇIKLAMASI: MELİH GÖKÇEK`E KIZILIRMAK SORULARI
Melih Gökçek`in Kızılırmak suyunu kente vermekten vazgeçtiğini açıklamasının ardından Ankaram Platformu Dönem Sözcülüğü adına İMO Ankara Şubesi bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamanın tam metni için tıklayınız.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  YETKİNLİK BELGELENDİRME YÖNETMELİĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası ?Yetkinlik Belgelendirme Yönetmeliği` başvuruları başladı. ?12 yıldan fazla deneyimli mühendisler` belirtilen evraklarla başvuruda bulunabilir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `KAMU İHALE KANUNU İLE KAMU İHALE SÖZLEŞMELERİ KANUNU`NDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN` ÇERÇEVESİNCE HAZIRLANAN UYGULAMA YÖNETMELİĞİ TASLAKLARINA İLİŞKİN DUYURU
`Kamu İhale Kanunu ile Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu`nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun` çerçevesince hazırlanan uygulama yönetmeliği taslaklarına ilişkin duyuru
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  PANEL - Ortadoğu`nun Kanayan Yarası: Filistin
İMO Ankara Şubesi, 12 Şubat Perşembe günü Filistin konulu bir panel düzenliyor. Panele Filistin Halkıyla Dayanışma Derneği Başkanı Füsun Bandır, Araştırmacı Yazar Faik Bulut ve Filistinli Gazeteci Hasan Tahravi konuşmacı olarak katılacak.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası