2009-03

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  KURS DUYURUSU
İMO Ankara Şubesi 7-8 Mart 2009 tarihlerinde ?2007 Afet Bölgelerinde Yapılacak Yapılar Hakkında Yönetmelik ve Uygulamaları` kursu açıyor.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İMO ANKARA ŞUBE`DEN MESLEKTAŞLARIMIZA `HUKUK DANIŞMANLIĞI` HİZMETİ
Şubemiz, üyelerimizin mesleki sorunlarına yardımcı olabilmek ve meslektaşlarımızın kriz koşullarında meydana gelebilecek hak kayıplarına karşı yardımcı olabilmek amacıyla Hukuk Danışmanlığı Hizmeti vermeye başladı. Ayrıntılar için tıklayınız.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ANKARA SU SORUNU VE SUYUN TİCARİLEŞMESİ PANELİ
TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu 07 Mart 2009 saat 14.00`te İMO KKM Rüştü Özal Toplantı Salonu?nda `Ankara Su Sorunu ve Suyun Ticarileştirilmesi` başlıklı panel düzenleyecektir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ÇELİK YAPILARIN BİLGİSAYAR ORTAMINDA PROJELENDİRİLMESİ ve ÇİZİMİ
`ÇELİK YAPILARIN BİLGİSAYAR ORTAMINDA PROJELENDİRİLMESİ ve ÇİZİMİ KURSU 26 Mart`da başlıyor. Kayıtlar için son tarih 20 Mart 2009
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  II. ÖĞRENCİ ÜYE KURULTAYI YAPILIYOR
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası II. Öğrenci Kurultayı 14 Mart 2009 Cumartesi günü İMO Kongre ve Kültür Merkezi Teoman Öztürk Toplantı Salonu`nda yapılacak.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `KRİZE KARŞI HAKLARIMIZ` SÖYLEŞİSİ YAPILDI
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Ücretli ve İşsiz Mühendisler Çalışma Grubu tarafından düzenlenen ?Krize Karşı Haklarımız? söyleşisi 6 Mart 2009 Cuma günü İMO Kongre ve Kültür Merkezi Rüştü Özal Salonu?nda yapıldı. Ayrıntılar için tıklayın.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ?ANKARA SU SORUNU VE SUYUN TİCARİLEŞMESİ? PANELİ YAPILDI
TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu (İKK), 7 Mart 2009 Cumartesi günü İnşaat Mühendisleri Odası Kongre ve Kültür Merkezi Rüştü Özal Salonu?nda ?Ankara Su Sorunu ve Suyun Ticarileşmesi? paneli düzenledi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İŞSİZ MESLEKTAŞLARIMIZ İÇİN MESLEKİ EĞİTİM PROGRAMI BAŞLIYOR
İMO Ankara Şube Ücretli ve İşsiz Mühendisler Çalışma Grubu tarafından, kriz döneminde meslektaşlarımızın mağduriyetleri göz önüne alınarak işsiz meslektaşlarımızın mesleki deneyimlerini geliştirebilmelerini sağlayabilmek amacı ile bir kurs-eğitim programı organize edilmiştir. Ayrıntılar için tıklayınız.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası