2009-12

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  YATIRIM PROJELERİNE İLİŞKİN İŞ PROGRAMLARININ BİLGİSAYAR DESTEKLİ DÜZENLENMESİ KURSU
`Yatırım Projelerine İlişkin İş Programlarının Bilgisyara Destekli Düzenlenmesi` Kurs Programı 17 Aralık 2009 tarihinde başlayacaktır. Başvuru ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  2010 YILI İTB YILLIK ONAYINDA ARANILACAK BELGELER
İMO Serbest İnşaat Mühendisliği Hizmetleri Uygulama, Tescil, Denetim ve Belgelendirme Yönetmeliği kapsamında 2010 yılı İTB yıllık onayında aranılacak belgeler için tıklayınız.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `YENİ BİR KIZILAY İSTİYORUM` FORUMU
Çankaya Belediyesi 26 Aralık 2009 Cumartesi günü İnşaat Mühendisleri Odası KKM Teoman Öztürk Toplantı Salonu`nda `Yeni Bir Kızılay Düşünüyorum` başlıklı forum düzenliyor.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  GENÇ-İMO TEMSİLCİLERİNİ SEÇİYOR
6235 Sayılı Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Kanunu 39 ncu maddesi hükümlerine dayanılarak hazırlanan 27 Nisan 2007 tarihin?de yürürlüğe giren öğrenci üye yönetmeliğinin 11. Maddesi gereğince İMO öğrenci üyeleri arasından 2010 yılı sınıf ve üniversite temsilcileri seçimi yapılacaktır.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  GENÇ-İMO TEMSİLCİLERİNİ SEÇTİ
genç-İMO Ankara üyeleri 6235 Sayılı Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Kanunu 39. maddesi hükümlerine dayanılarak hazırlanan ve 27 Nisan 2007 tarihinde yürürlüğe giren Öğrenci Üye Yönetmeliği?nin 11. maddesi gereğince sınıf ve üniversite temsilcilerini seçti.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İTB YENİLEME ÜCRETİ, SİM BELGESİ ONAY ÜCRETİ VE 2010 YILI ODA AİDAT UYGULAMASI
İMO Serbest İnşaat Mühendisliği Hizmetleri Uygulama, Tescil, Denetim ve Belgelendirme Yönetmeliği?nin 10. ve 15. maddeleri ile Bütçe Uygulamaları Esasları kapsamında İTB yenileme ücreti, SİM belgesi onay ücreti ve 2010 yılı oda aidat uygulaması için tıklayınız:
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ
İnşaat Mühendisliği Haftası Etkinlikleri 18-30 Aralık 2009 tarihleri arasında yapılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  DEPREM BÖLGELERİNDE YAPILACAK BİNALAR HAKKINDA YÖNETMELİK KURSU
?Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar Hakkında Yönetmelik? konusunda, en az 2 yıl aktif olarak görev yapmış, özellikle proje inceleme ve tasdik konusunda çalışmış inşaat mühendislerine yönelik olarak 17-18-19 Aralık 2009 tarihlerinde Ankara? da 3 gün süreli eğitim gerçekleştirilecek.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  YAPI VE DENETİM ÇALIŞTAYI
TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi, Makina Mühendisleri Odası Ankara Şubesi ve Mimarlar Odası Ankara Şubesi tarafından 05 Aralık 2009 Cumartesi günü ?Yapı ve Denetim? Çalıştayı düzenlenecek.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası