2010-08

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  2010 Depreme Duyarlılık Yürüyüşü: Yalova
Depremin yarattığı toplumsal sonuçlar konusunda kamuoyu duyarlılığını arttırmak, hükümetin ve yerel yönetimlerin sorumluluklarını hatırlatmak amacıyla 2008 yılından bu yana düzenlediğimiz `Depreme Duyarlılık Yürüyüşü`nün üçüncüsü 17 Ağustos Depreminin 11. Yıldönümünde Yalovada gerçekleştirilecektir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  8 AĞUSTOS`TA, HAYDİ AKKUYUYA
Nükleere inat yaşasın hayat demek için, yaşamımıza, geleceğimize sahip çıkmak için, nükleersiz bir dünya mümkün diyen herkesle birlikte 8 Ağustos`ta Mersin Akkuyu`dayız!
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  DEPREME DUYARLILIK YÜRÜYÜŞÜ BİNLERCE MİMAR VE MÜHENDİSİN KATILIMIYLA YALOVA`DA YAPILDI
TMMOB tarafından düzenlenen ve yürütücülüğünü İMO?nun yaptığı ?TMMOB Depreme Duyarlılık Yürüyüşü? 16-17 Ağustos 2010 tarihlerinde Yalova ve İzmit kent merkezinde gerçekleştirildi. TMMOB?ye bağlı Odaların destek verdiği yürüyüşe, tüm İMO şubelerinden binlerce mühendis ve genç-İMO üyeleri katıldı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İMO, MMO VE MO’DAN YAPI DENETİMİ UYGULAMASI ÜZERİNE ORTAK BASIN AÇIKLAMASI
İnşaat Mühendisleri Odası, Makina Mühendisleri Odası ve Mimarlar Odası, 19 pilot ilde uygulanan 4708 sayılı Yapı Denetim Yasası’nın Bakanlar Kurulu Kararı ile 1 Ocak 2011’den itibaren 81 ile yayılacak olması üzerine, 11 Ağustos 2010 tarihinde yasanın eksikleri ve karşılaşılan sorunlarla ilgili bir basın açıklaması yaptı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  DİSK: ?12 EYLÜL ÜRÜNÜ ANAYASA(K)?A DA, 12 EYLÜL UZANTISI (B)ANAYASA?YA DA HAYIR?
DİSK Ankara Bölge Temsilciliği Referandum`la ilgili 27 Ağustos 2010 Cuma günü saat 13.00`de Kızılay GİMA önünde etkinlik gerçekleştirecek.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  EŞİT, ÖZGÜR BİR ÜLKE İÇİN; 12 EYLÜL ANAYASASI‘NA DA, AKP ANAYASASI‘NA DA HAYIR!
TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı, 27 Ağustos 2010 tarihinde bir basın açıklaması yaptı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  YENİMAHALLE BELEDİYESİ’Nİ UYARIYORUZ…
İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu 6 Ağustos 2010 Cuma günü Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy Mahallesi`ndeki yıkımlarala ilgili basın açıklaması yaptı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası