SU YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRÜ ZİYARET EDİLDİ

İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Tulumtaş, Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Aktürk, Yönetim Kurulu Üyesi Umut Yılmaz Deveci, Şube Sekreter Yardımcısı Erkal Tülek, Su Yönetimi Genel Müdürlüğünü ziyaret etti.

Eklenme Tarihi: 12/12/2013

SU YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRÜ ZİYARET EDİLDİ 

İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Tulumtaş, Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Aktürk, Yönetim Kurulu Üyesi Umut Yılmaz Deveci, Şube Sekreter Yardımcısı Erkal Tülek, Su Yönetimi Genel Müdürlüğünü ziyaret etti. İMO Ankara Şubesi yöneticileri Su Yönetimi Genel Müdürü Cumali Kınacı, Genel Müdür Yardımcıları Hüseyin Akbaş ve Taşkın ve Kuraklık Yönetimi Daire başkanı Maruf Aras tarafından ağırlandı. 

6 Aralık 2013 Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Su Yapıları Sempozyumu`nda kurumsal olarak görüşlerinin paylaşılması amacıyla davette bulunuldu. Davet için teşekkür eden kurum yöneticileri böyle bir sempozyumun mesleki açıdan önemini vurgulayıp değerli bir çalışma olduğunu belirttiler. Su yapılarının planlama, projelendirme, icra ve kullanım açısından ne kadar önemli olduğu her iki kurum tarafından vurgulandı. Ziyarette yeni kurulan bir müdürlük olan Su Yönetimi Genel Müdürlüğü`nün faaliyetleri hakkında da bilgiler verildi. 

İMO, yasal dayanağı ve faaliyetleri hakkında bilgilerin de verildiği ziyarette oda yayınlarından "50. Yılda 50 Eser" ve "Yapıcının Türküsü" kitapları hediye edildi.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası