MESLEKİ TANITIM SEMİNERLERİ YAPILDI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Mesleki Tanıtım Seminerleri kapsamında 28 Mart pazartesi saat 09.40`da Nermin Mehmet Çekiç Anadolu Lisesi`nde ve 29 Mart Salı saat 10:00`da Celal Yardımcı Anadolu Lisesi`nde İnşaat Mühendisliği mesleği tanıtıldı.

Eklenme Tarihi: 28/04/2016

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Mesleki Tanıtım Seminerleri kapsamında 28 Mart pazartesi saat 09.40`da  Nermin Mehmet Çekiç Anadolu Lisesi`nde ve  29 Mart Salı saat 10:00`da Celal Yardımcı Anadolu Lisesi`nde İnşaat Mühendisliği mesleği tanıtıldı. İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi adına tanıtımı Şube Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Onur Özergene ve Odamız araştırma görevlilerinden Hüseyin Engin Sakın yaptı.  

Tanıtımda Ahmet Onur Özergene TMMOB ve İnşaat Mühendisleri Odası , inşaat mühendisliğinin genel anlamda ne olduğu, etki alanları ve kapsamı hakkında geçmişten günümüze bilgiler verdi ve gelecekte bizi bekleyen yapıları anlattı. Tanıtımın ardından gerçekleştirilen soru-cevap bölümünde Ahmet Onur Özergene ve Hüseyin Engin Sakın öğrencilerin yönelttikleri soruları cevapladı.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası