BUGÜNDEN GELECEĞE KEÇİÖREN SEMPOZYUMU

Başkent Ankara?nın en büyük metropol ilçesi olan Keçiören İlçesi?nin sorunlarını, potansiyellerini ve zenginliklerini değerlendirmek ve geleceğe yön vermek amacıyla 7 Mayıs 2016 tarihinde Yunus Emre Kültür Merkezi?nde ?Bugünden Geleceğe Keçiören Sempozyumu? düzenlendi.

Eklenme Tarihi: 09/05/2016

Bugünden Geleceğe Keçiören Sempozyumu

 

Başkent Ankara`nın en büyük metropol ilçesi olan Keçiören İlçesi`nin sorunlarını, potansiyellerini ve zenginliklerini değerlendirmek ve geleceğe yön vermek amacıyla 7 Mayıs 2016 tarihinde Yunus Emre Kültür Merkezi`nde "Bugünden Geleceğe Keçiören Sempozyumu" düzenlendi.

 

Sempozyumda "Keçiören`e Genel Bakış", "Keçiören`de Altyapı ve Çevre", "Keçiören`de Sosyal Altyapı" başlıklı 3 oturum ve 21 sunum gerçekleştirildi.

 

Sempozyumun "Keçiören`de Altyapı ve Çevre" başlıklı ikinci oturumunda İMO Ankara Şubesi Su Çalışma Grubu sözcüsü Hasan Akyar "Keçiören Su kaynakları ve İçmesuyu" ve İMO Ankara Şubesi Kentsel Dönüşüm Çalışma Grubu sözcüsü Erdoğan Balcıoğlu "Keçiören`de İmar Uygulamaları; Geçmişi, Bugünü" başlıklı sunum gerçekleştirdiler.

 

 TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası