Meydancık Tünel Giriş Portalı?nda Meydana Gelen Kaya Düşmelerine Yönelik Çözüm Önerileri Semineri (EĞİTİM NOTLARI ve VİDEO)

2 Mart 2017 tarihinde Onur BAŞER`in verdiği `Meydancık Tünel Giriş Portalı?nda Meydana Gelen Kaya Düşmelerine Yönelik Çözüm Önerileri Semineri`nin sunum dosyalarını ve sunum videosunu haberin içeriğinde bulabilirsiniz.

Eklenme Tarihi: 13/03/2017

Mart ayı perşembe seminerlerinin ilki olan"Meydancık Tünel Giriş Portalı`nda Meydana Gelen Kaya Düşmelerine Yönelik Çözüm Önerileri" Semineri 02.03.2017 tarihinde İMO KKM Rüştü Özal salonunda gerçekleştirildi.

Yaklaşık 30 kişinin takip ettiği seminerde Eğitmen Yük. İnş. Müh. Onur BAŞER , Jeolojik - Jeoteknik Değerlendirme, Kaya Düşmesine Etki Eden Faktörler ve Stabilizasyon Yöntemleri, Proje Tasarımı, Analizler, Değerlendirmeler ve Proje Detayları ve Sonuçlar ve Öneriler dair  bilgiler verdi.

Seminer sonunda soru-cevap bölümü ile katılımcıların dâhil olmasının peşi sıra İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Başak Budak eğitmen Onur BAŞER `e plaket verdi.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası