Tasarımdan Uygulamaya Geoteknik Mühendisliğinde Aletsel Gözlem Semineri (EĞİTİM NOTLARI ve VİDEO)

23 Mart 2017 tarihinde Anıl YUNATCI`nın verdiği `Tasarımdan Uygulamaya Geoteknik Mühendisliğinde Aletsel Gözlem Semineri`nin sunum dosyalarını ve sunum videosunu haberin içeriğinde bulabilirsiniz.

Eklenme Tarihi: 04/04/2017

Mart ayı perşembe seminerlerinin dördüncüsü olan"Tasarımdan Uygulamaya Geoteknik Mühendisliğinde Aletsel Gözlem" Semineri 23.03.2017 tarihinde İMO KKM Rüştü Özal salonunda gerçekleştirildi.

Yaklaşık 50 kişinin takip ettiği seminerde Eğitmen Dr. Anıl YUNATCI, Aletsel Ölçüm Sistemlerinin Başlıca Kullanım Alanları, Cihaz Tipleri ve Çalışma Prensipleri , Proje Hedeflerine Uygun Ölçüm Sistemi Tasarımı, Enstrümantasyon Maliyeti ve Elde Edilen Toplam Fayda Hakkında Değerlendirmeler, Saha Uygulamalarına Kısa Bir Bakış ve Örnek Vakalar, Veri Depolama, Yönetim ve Değerlendirme Sistemleri, Aletsel Gözlem Projelerinde Süreçteki Tüm Taraflar Arasındaki Sorumluluk Dağılımları ve Yatırımların ve Varlıkların Korunmasında Enstrümantasyonun Rolü hakkında bilgiler verdi. Seminer sonunda soru-cevap bölümü sonrası İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Koray KADAŞ, Anıl YUNATCI `ya  plaket verdi.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası