TÜRKİYE BİNA DEPREM YÖNETMELİĞİ GENEL KONULAR UYGULAMA EĞİTİM SEMİNERLERİ

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası tarafından, 1 Ocak 2019 tarihinde yürürlüğe girecek olan Türkiye Bina Deprem Yönetmeliğinin bölgesel `1. Genel Konular Uygulama Eğitim Seminerleri`, 3-4 Kasım 2018 Ankara`da düzenlenecektir

Eklenme Tarihi: 02/11/2018

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası tarafından, 1 Ocak 2019 tarihinde yürürlüğe girecek olan Türkiye Bina Deprem Yönetmeliğinin bölgesel "1. Genel Konular Uygulama Eğitim Seminerleri", 3-4 Kasım 2018 Ankara`da düzenlenecektir.

Eğitim seminerlerinin Bilim Kurulu; Prof. Dr. M. Nuray Aydınoğlu, Prof. Dr. Erkan Özer, Prof. Dr. Zekai Celep, Prof. Dr. Kutay Özaydın tarafından oluşturulmuştur.

Tüm eğitimler ücretsiz olup internetten canlı yayınlanacaktır. Eğitim seminerleri süresince bizzat katılarak ve ülke genelinde Şube ve Temsilcilik binalarından canlı yayın olarak takip eden, katılım çizelgesinde ismi ve imzası olan üyelerimize katılım belgesi ve meslek içi eğitim puanı verilecek, sicillerine işlenecektir.

*Bina Deprem Yönetmeliği (25 TL), Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği Eğitim El Kitabı ve Eğitim Sunumları (150 TL) kitaplarını stantlarımızdan edinebilirsiniz

Canlı yayın için: https://www.youtube.com/c/İMOANKARAŞBTMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası