KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN ESASLARI VE TOPLUMSAL ETKİLERİ (EĞİTİM NOTLARI VE VIDEO)

28 Mart 2019 tarihinde İnş. Müh. Erdoğan BALCIOĞLU`nun verdiği ?Kentsel Dönüşümün Esasları ve Toplumsal Etkileri? Semineri`nin sunum dosyalarını ve videosunu haberin içeriğinde bulabilirsiniz.

Eklenme Tarihi: 29/04/2019

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 28 Mart 2019 Perşembe günü İMO KKM Rüştü Özal Salonunda"Kentsel Dönüşümün Esasları ve Toplumsal Etkileri Semineri" düzenlendi. Seminere 59 kişi katıldı.

İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi İzem Çetinkaya`nın açılış konuşmasını yaptığı semineri, İnş. Müh. Erdoğan Balcıoğlu verdi. Seminerde, "Kentsel Tasarım ve İmar Planları, Mimari Tip Projelerin Hazırlanması, Hak Sahipleri ile Uzlaşma Çalışmaları, Hak Sahipleri ile Protokol İmzalanması, Riskli Yapı Kararı Alınması, Riskli Yapı Tespiti ve Raporlanması, Kat Malikleri Kurulu Kararı Alınması, Eski Yapı Yıkım Süreci, Yeni Yapı Proje ve Yapım Aşaması" başlıklarında bilgiler verildi.

İMO Ankara Şubesi tarafından Erdoğan Balcıoğlu adına ODTÜ Mezunlar Derneği`ne ceviz fidanı hediye edildi. İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi İzem Çetinkaya`nın Erdoğan Balcıoğlu`na fidan dikim belgesi vermesinin ardından seminer, soru-cevap bölümüyle sona erdi.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası