KRATOS MAKRO VE MİKRO SENTETİK FİBER DONATILARI İLE BETON GÜÇLENDİRME UYGULAMALARI ÜRÜN TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 15 Kasım 2019 Cuma günü İMO KKM Rüştü Özal Salonunda ?KraTos Makro ve Mikro Sentetik Fiber Donatıları ile Beton Güçlendirme Uygulamaları Ürün Tanıtım Semineri? düzenlendi

Eklenme Tarihi: 18/11/2019

 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 15 Kasım 2019 Cuma günü İMO KKM Rüştü Özal Salonunda  "KraTos Makro ve Mikro Sentetik Fiber Donatıları ile Beton Güçlendirme Uygulamaları Ürün Tanıtım Semineri" düzenlendi.

İMO Ankara Şubesi Proje Koordinatörü Buket Çelik`in açılış konuşmasıyla başlayan seminere 24 kişi katıldı. KORDSA İnşaat Güçlendirme İş Birimi Satış Yöneticisi Serhat Sarıkaya ve KORDSA İnşaat Güçlendirme İş Birimi Pazarlama ve Satış Müdürü Sebla Demir tarafından verilen seminerde, "KraTos Makro ve Mikro Sentetik Fiber Donatıları ile Beton Güçlendirme Uygulamaları" hakkında bilgiler verdi.

İMO Ankara Şubesi tarafından Serhat Sarıkaya ve Sebla Demir adına TEMA Vakfı`na ağaç fidanı hediye edildi. İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Ozan Yılmaz`ın Sarıkaya ve Demir`e fidan dikim belgesi vermesinin ardından seminer, soru-cevap bölümüyle sona erdi.

 TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası