genç-İMO TEMSİLCİLER ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

İMO Ankara Şubesi tarafından 23-24 Kasım 2019 tarihlerinde İMO KKM Rüştü Özal Salonunda genç-İMO Temsilciler Çalıştayı düzenlendi

Eklenme Tarihi: 27/11/2019

 

İMO Ankara Şubesi tarafından 23-24 Kasım 2019 tarihlerinde İMO KKM Rüştü Özal Salonunda genç-İMO Temsilciler Çalıştayı düzenlendi.

Çalıştayın açılış konuşması, İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Özgür Topçu tarafından yapıldı. Topçu konuşmasında, TMMOB ve İMO örgütlülüğünü ve İMO Ankara Şubesinin genç-İMO örgütlülüğüne verdiği önemi anlattı. İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Saim Kaymak ve İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Ozan Yılmaz konuşmalarında, genç-İMO örgütlülüğünün tarihsel sürecini, temsilcilerin görev ve sorumluluklarını, Şubemizin örgütlenme modelini ve Öğrenci Meclisinin yapısı hakkında bilgiler verdi.

Çalıştaya 11. Dönem İMO Ankara Şubesi öğrenci konseylerinde Fatih Erikci, Erdi Leymun, Etkin Şimşek ve Ankara hinterlandında bulunan temsilciler katıldı.

Çalıştayda, genç-İMO Ankara Şubesi Öğrenci Kurulu Sözcüsü Fatih Erikci tarafından genç-İMO Ankara Şubesi Faaliyet Raporu sunuldu ve değerlendirmeler yapıldı. Ankara hinterlandında bulunan üniversitelerin genel durumu üzerine üniversite temsilcileri sunumlar yaptı. genç-İMO öğrenci meclisinin genel yapısı ve işleyişi hakkında bilgiler verildi. Haftasonu yapılacak olan genç-İMO Öğrenci Meclisine götürülecek konular tartışıldı. Dilek ve temenniler görüşüldükten sonra çalıştay sona erdi.

 

 TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası