YAPI?DA ATILIM2020 MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK SEMİNERLERİ

YAPI?DA ATILIM2020 Mühendislik ve Mimarlık Seminerleri kapsamında Şube Başkanımız Selçuk Uluata ?Günümüz Türkiye?sinde mühendislik ve mimarlık hakkında temel sorunlar ve çözüm önerileri? hakkında konuşma yaptı

Eklenme Tarihi: 28/02/2020

 

Atılım Üniversitesi`nde 27-28 Şubat 2020 tarihinde yapılan Atılım Yapı Topluluğunun düzenleyicisi olduğu YAPI`DA ATILIM2020 Mühendislik ve Mimarlık Seminerleri kapsamında Şube Başkanımız Selçuk Uluata "Günümüz Türkiye`sinde mühendislik ve mimarlık hakkında temel sorunlar ve çözüm önerileri" hakkında bir konuşma gerçekleştirdi, konuşmasının ardından öğrencilerden gelen soruları cevaplayan Uluata`yı  Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa TOKYAY ve Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elif AYDIN dinleyenler arasındaydı yer aldı. 2 gün süren etkinlik kapsamında genç-İMO stant açarak üye kaydı ve gelen katılımcılara genç-İMO hakkında bilgiler verdi.

Etkinlik kapsamında genç-İMO konsey üyesi Çağdaş Karataş ve İMO Ankara Şubesi Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Güral Güven İHA`nın sorularını cevapladı.

Prota, Temelsu , Yapı merkezi , Kam Beton , Mimtek , Gürbüz İskele , Hilmi Güner Mimarlık katılım sağlayan firmalardı.

 TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası