YIĞMA VE BETONARME YAPILARDA DEPREM HASAR ŞEKİLLERİ VE HASAR AZALTMA YOLLARI SEMİNERİ (EĞİTİM NOTLARI VE VİDEO)

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 06 Şubat 2020 Perşembe günü İMO KKM Rüştü Özal Salonunda `Yığma ve Betonarme Yapılarda Deprem Hasar Şekilleri ve Hasar Azaltma Yolları?? semineri düzenlendi. Seminer`in eğitim notlarını ve videosunu haberin içerisinde ve YouTube kanalımızda bulabilirsiniz.

Eklenme Tarihi: 10/06/2020

 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 06 Şubat 2020 Perşembe günü İMO KKM Rüştü Özal Salonunda "Yığma ve Betonarme Yapılarda Deprem Hasar Şekilleri ve Hasar Azaltma Yolları`` semineri  düzenlendi.

İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Ozan Yılmaz`ın açılış konuşmasıyla başlayan seminere 129 kişi katıldı. Yüksek İnş. Müh. Nejat Bayülke  tarafından verilen seminerde, "Betonarme ve Yığma Yapı Elemanlarında Hasar Örnekleri, Betonarme ve Yığma Yapılarda Yıkılma Biçimleri ve Depreme Dayanıklı Yapının Temel İlkeleri " başlıklarında bilgiler verildi.

İMO Ankara Şubesi tarafından Nejat Bayülke  adına TEMA Vakfı`na ağaç fidanı hediye edildi. İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Ozan Yılmaz `ın Nejat Bayülke`ye fidan dikim belgesi vermesinin ardından seminer, soru-cevap bölümüyle sona erdi.

 TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası