İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİNDE PROJE YÖNETİMİNE GİRİŞ ÇEVRİMİÇİ SEMİNERİ (WEBINAR) DÜZENLENDİ

İnşaat Mühendisleri odası Ankara Şubesi tarafından gerçekleştirilen ilk ÇEVRİMİÇİ SEMİNERİMİZE Şubemize bağlı genç-İMO üyeleri ile son iki yılda mezun olan üyelerimiz davet edildi. Semineri 70 üyemiz canlı olarak takip etti.

Eklenme Tarihi: 27/03/2020

 

İlk çevrimiçi seminerimiz Dr. Taylan Ulaş EVCİMEN tarafından "İnşaat Mühendisliğinde Proje Yönetimine Giriş" konulu sunumu ile 26 Mart 2020 tarihinde saat 19.00`da gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen ilk çevrimiçi seminerimize Şubemize bağlı genç-İMO üyeleri ile son iki yılda mezun olan üyelerimiz davet edildi. Semineri 70 üyemiz canlı olarak takip etti. 

 Çevrimiçi seminerde "Proje kavramı, Proje yönetimi, Neden proje yönetimine ihtiyaç duyulduğu, PMBOK® proje yönetimi standardı (ANSI ve ISO) ve proje yönetimi süreçleri, Proje yönetimi bilgi alanları, Planlama üzerine 5 soru ve proje yönetimde 5 kavram konuları işlendi. Üyelerimizin soru-cevaplarının ve eğiticinin ara sorularının olduğu seminerimiz yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Önümüzdeki dönem İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından yapılacak olan çevrimiçi seminerlerimiz tüm üyelerimize açık olacaktır.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası