NETPRO İLE AASHTO VE KGM STANDARTLARINA GÖRE YOL PROJELENDİRME UYGULAMALARI HİBRİT KURSU DÜZENLENDİ

İMO Ankara Şubesi tarafından 30 Kasım-28 Aralık 2021 tarihleri arasında hibrit eğitim modeliyle `Netpro ile AASHTO ve KGM Standartlarına göre Yol Projelendirme Uygulamaları` kursu düzenlendi

Eklenme Tarihi: 04/01/2022

İMO Ankara Şubesi tarafından 30 Kasım-28 Aralık 2021 tarihleri arasında hibrit eğitim modeliyle (teorik bölümleri zoom üzerinden, proje ve uygulama bölümleri ise Şube binamızda pandemi koşulları gözetilerek yüz yüze) "Netpro ile AASHTO ve KGM Standartlarına göre Yol Projelendirme Uygulamaları" kursu düzenlendi. 34 saat süren eğitime 10 kişi katıldı.

Yük. İnş. Müh. Umut Yegül tarafından verilen eğitimde katılımcılara, "Genel Kavramlar, Proje Altlık Verilerinin Oluşturulması, Proje Parametrelerinin Belirlenmesi, Güzergâh Tanımlama İşlemleri, Rakortman Tanımlama İşlemleri, Enkesitlerin Oluşturulması, Düşey Güzergâh İşlemleri, Tip Kesit Editörü İşlemleri, Kesit Detay İşlemleri, Sanat Yapısı İşlemleri, Alan ve Hacim Hesabı, Brükner Dengelemesi, Proje Çıktıları Hazırlanması, Projenin 3b Sunumu ve Simülasyonu, Lejand ve Çıktı" başlıklarda bilgiler verildi.

  • NETPRO İLE AASHTO VE KGM STANDARTLARINA GÖRE YOL PROJELENDİRME UYGULAMALARI HİBRİT KURSU DÜZENLENDİ
  • NETPRO İLE AASHTO VE KGM STANDARTLARINA GÖRE YOL PROJELENDİRME UYGULAMALARI HİBRİT KURSU DÜZENLENDİ
  • NETPRO İLE AASHTO VE KGM STANDARTLARINA GÖRE YOL PROJELENDİRME UYGULAMALARI HİBRİT KURSU DÜZENLENDİTMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası